İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Bazı konularda isteksiz olabilirsiniz, ancak nedenlerini tartışmak için doğru günde değilsiniz, bilginize? Arkadaşlarınızla birlikte planlar yapmadan önce, görev ve sorumluluklarınızı yerine getirmeniz gerekiyor. Belli adımlar atmadan önce, gerçekleri araştırmanız ve öğrenmeniz gerekiyor olabilir. Doğrulara bağlı hareket etmeniz durumunda jest ve yardımlar söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Haziran 2018)
İnsan ilişkilerinizdeki samimiyet ve rahatlık sevilmenize neden oluyor. Çevrenizde bir krediniz var ama bu kredi sonsuz değil. Ara sıra güven ve sevgi tazelemekte yarar var. Bugün çevrenizdekilere sevgi ve samimiyet dağıtacaksınız. Canınız film izlemek istiyor, sinemaya gidebilir ya da televizyonda çok beğeneceğiniz bir film izleyebilirsiniz. Gece geç saatlerde telefonunuz çalacak ve siz bu konuşma üzerine bir süre düşüneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2018)
AŞK: Çok çabuk sinirlenen biryapınız var ve bugün adetapartnerinize köpürüyorsunuz.Kavga sizin için kaçınılmaz olsada barışmanız da bir o kadar hızlıolacak gibi görünüyor.Partnerinize karşı korumacısınız.PARA: İnsanların dedikodularını çok kafanızatakıyor ve kendinizi boşu boşuna üzüyorsunuz.Çoğunluk sizin yanınızda bunu unutmayın.SAĞLIK: Pozitif enerjiniz hayatınıza son dereceuyum sağlamış olsa da siz de yorulabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Partnerinizle konuşmak, fikir alışverişleri, duygu ve düşünce paylaşımları yapmak için ideal bir gündesiniz. Sizi dinleyen ve fikirlerinize değer veren kişilerle bir arada olmanın, zamanı paylaşmanın tadını çıkarmalısınız bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Finans ve ortak hesap konularıyla ilgili yeni gelişmeler olabilir. Gün içinde maddi sorumluluklarınız konusu gündeminizin en üst sırasında yer alacak. Yatırımlarınızla ilgili dönüşüm gerekliliği ortaya çıkabilir. Endişeye kapılmayın. Başarılı olmak için mücadeleci olmanız gerekiyor. Akılcı yaklaşımlarınızla çözümlere kolayca ulaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Bugünlerde birtakım işler size pek gerekli değilmiş gibi gelebilir. Bu isteksizliğinizi ortadan kaldırabilmeniz niyetiyle iş gezileriniz olabilir. Yeni tanışmalarda ilginç fırsatlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Birinin kalbini kazanmak adına ısrarlı aramalarınız, onun sizden daha da uzaklaşmasına neden oluyor. Bu konuda zamana güvenip sabretmelisiniz. Beklemediğiniz ilginç gelişmeler, ilişkinizle ilgili yeni kararlar almanıza yol açacak. Son zamanlarda işlere yoğunlaşmakta güçlükler çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Ayağınızı sağlam basıyor, kendinizin kara gün dostu olabiliyorsunuz. Paranızın kıymetini biliyor, ona göre davranıyorsunuz. Tutumlu oluşunuz, sizi yanlış anlamalara yol açabiliyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Çevrenizdeki insanlara karşı onların hak etmediği kadar anlayışlı ve vericisiniz. Biraz daha faklı tutumlar sergilemeli , sizi kullanmalarına müsade etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed