İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Bugün sosyal çevreniz ile aranızda bazı konular gerilim sebebi olabilir. Bunun nedeni ise bazı şeyler gizli kalması gerekirken açığa çıkarılmış ve bunu farklı kişiler farklı yerlerde kullanmış demektir. Bu nedenle her zaman dediğimiz gibi kendinizi en çok geliştirmeniz gereken konu nerede ne söyleyeceğini bilmeniz olacaktır. Çünkü yaşamınızda çoğu sorun aslında bundan kaynaklanmaktadır. Bu ince çizgiyi birbirinden ayırdığınız takdirde sizler de göreceksiniz ki hem kişiliğiniz hem sosyal çevreniz, hem de yaşantınız değişecek. Bir an önce bunu öğrenmeli ve yaşamınıza adapte edebilmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Mart 2018)
Akşam sevdiğiniz dostlarınızla birlikte olmak istiyorsunuz. Buna ihtiyacınız var. Onlarla bir şeyleri paylaşmak niyetindesiniz. Biraz kaba, nezaketsiz bulduğunuz biriyle bugün gereksiz bir tartışmaya girecek ve canınızı sıkacaksınız. İnsanların ölçüsüz, hoyratça davranışları sizi fazlasıyla geriyor. Birçokları gibi görmezden gelemiyor, tavırsız kalamıyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
AŞK: Ayrıntılara fazla önemvermezseniz partnerinizle herşey yolunda ilerleyecek. Onsuzolduğunuz günler kalbiniz nekadar acı çekiyordu çabukunuttunuz. Sevdiğinize karşıkırıcı davranmamanız gerekli.İŞ: Aslında işler sizin istediğiniz gibi ilerliyor amayine içgüdüsel olarak heyecanlı ve telaşlısınız.Zamanı boşa harcama gibi bir lüksünüz yok bir anönce işinizin başına geçip işlerinizi tamamlayın.SAĞLIK: Damarlarınızın şişkinliği sorun olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Araştırma yapmak ve detayları incelemek, olayların aslını tespit edip kökten çözümler üretmek açısından verimli bir gün olabilir sizin için. Ailevi konularda kronik ve çare bekleyen problem-ler için birileri kapınızı çalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Mart 2018)
Bugün önemli bir konuyla ilgili kısa bir görüşmeniz olabilir. Konuyu yakından bilenler sizden yana, rahat olun. Bir iş arkadaşınızla yaşadığınız kırgınlık, kısa vadede çözülecek gibi görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Mart 2018)
Para sıkıntılarınız esasen, parayla gayrı ciddi ilişkinizden kaynaklanıyor. Önünüzde bazı tercihler var. Bu tercihlerde kullanacağınız oy, birtakım etkilenmelerden uzak olmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Mart 2018)
Kendinize daha fazla özen göstermelisiniz. Özellikle şu günlerde sağlıkla ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed