İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Daha önce gözünüze cazip görünmeyen bir öneri, bir davet ya da bir teklif gerçekte içinde fırsatlar barındırıyor olabilir. Olası potansiyelleri görebileceğiniz bir gün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Bir arkadaş ilişkinizdeki aile içi problemler, aileye yakınlığınız nedeniyle sizi doğrudan ilgilendiriyor. Ama bu ilgiyi kesmek zorunda kalacaksınız.Birtakım konularda kendinizle yeniden tanışabileceğiniz bir gün. Bugün, beklemediğiniz sürpriz hoşluklarla büyük bir koşuşturma içine girebilirsiniz. Bu koşuşturma. size bilmediğiniz yeni eksik yanlarınızı gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Haziran 2019)
AŞK: Diğer insanları etkilemeksizin elinizde. Sevgilinizi sürekliaramanız onu kıskandığınızınişareti. Bazı hallerde o budurumdan hoşnut olamayabilir vesıkılarak sizden uzaklaşabilir.PARA: Çok fazla girişkenolmanızdan ötürü bugün iş konusundakiaksaklıkları düzelteceksiniz. Böylece diğerarkadaşlarınızdan farklı bir konuma geleceksiniz.SAĞLIK: Sürekli hareket halindesiniz bu da sizinenerjinizi yansıtıyor. Kabınıza sığmaz durumdasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Bugün iletişim açısından beceriklisiniz. Üzerinde etki bırakmak istediğiniz kişilerle görüşmeye çalışın. En azından onlara söyleyeceklerinizi yazılı olarak iletin. Göz dolduracak ve fikir değişikliği yaratabilecek bir havadasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Maddi açıdan sizi zorlayan temalar ve korkularınızla yüzleşme zamanı. Biraz sağduyulu olmalı gereksiz adımlar atmadan sakınmalısınız. Toprağa ait bir planının aksaklıklar getirmesi sonucu huzursuzluklar yaşanabilir. Sosyal hayatınızda başlayan dinamik ve renkli dönemi iyi değerlendirin. Ortak çalışmalarda esnek olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Bugünlerde işlerinize daha çok odaklanacaksınız. Yeni gelişmeler sizi daha yoğun çalışmalar içine sokacak. Kendinizi ayrı tutmaya çalıştığınız oluşumlar içinde, göremediğiniz çıkarlarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Partnerinize karşı düşündüklerinizi ifade etmekte başarılı olacağınız bir gün. Düşüncelerinizle duygularınız arasında denge kurmaya çalışın. İş hayatınızda istediğiniz, özlediğiniz hareketlenme yakında gerçekleşecek. Buna uygun olarak da mali sıkıntılarınız dağılıyor, bekleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Maddi konularda genel anlamda başarılı olabilecğeiniz bir gündesiniz. Yeni bazı yatırımlar yapabilirsiniz ve bu konuda son derece temkinli davranacaksınız. Ticari yeteneklerinizi verimli olarak kullanabileceksiniz. Bugün maddi konularda girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Enerjinizi olumlu olarak kullanmaya çalışmalı ve olumlu düşünmelisiniz. Bazı sorunlarınızın çözümünü zamana bırakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed