İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2018)
Bugün sosyal çevreniz üzerinden alacağınız desteklerle kendinizi toplumda daha iyi bir yerde hissedebilir ve kendinize olan güveniniz daha da artabilir. Kuracağınız güçlü iletişimler sayesinde geleceğe yönelik güzel planlar yapabilir ve bunun için farklı çevrelerden destekler alabilirsiniz. Niyetiniz tam olduğu takdirde gücünüz her zaman vardır. Sizler kafaya bir kez koydu mu ikinci planı devreye sokabilen ileri görüşlü insanlarsınız. Bu nedenle atacağınız adımlara dikkat etmeli ve dostlarınızı çok iyi seçmelisiniz. Çünkü sizin değerinizi en iyi bilen kişiler size en iyi tanıyan kişilerdir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Mart 2018)
Bugün genel olarak sıkıntılı bir gün geçireceksiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bugün özellikle bazı planlarınızı hayata geçirememeniz sizi oldukça sıkıntıya sokacak. Gün içinde bazı dostlarınızla görüşebilir onlardan bir takım konular hakkında bilgiler alabilirsiniz. Bugün ailenizden birinin sağlık sorunu nedeniyle şehir dışına çıkma planı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2018)
İşverenleriniz ve iş arkadaşlarınızla aranızdaki buzlar erimeye başladı. Hemfikir olduğunuz konularda uzlaşma sağlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2018)
Sevgilinizle yaşadığınız tatsızlıkları fazla büyütmeyin. Bu sorunları onunla konuşarak çözmek elinizde. İşinizle ilgili sizi çok sevindirecek gelişmeler var. Çalışma hayatında cesur olmalısınız. Borçlarınızı ödemek için bir kaynak bulmalısınız. Aksi halde sıkıntılı günler geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2018)
İş hayatında başlayan akıcı süreç öne çıkmakta. Projeleri ilerletmekte büyük işler çıkarıyorsunuz. Hayatın keyifli yanları, yeni deneyimlere yol aldığınız zamanlar sizi daha çok etkilemekte. Yeni kişiler ve tanışmalar bu dönem uzaklara olan merakınızı artırıyor. Akademik çalışmaların hızlanması yönünde pek çok sorumluluk biraz yorucu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Mart 2018)
Kendinizi güzel eleştiriyorsunuz, objektifliğiniz sizi geliştiriyor. Bugün alacağınız övgüler motivasyonunuzu arttıracak. Mesleki yetersizlikleriniz, biraz da dış destek istiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2018)
Bugün aşık olabilir, yeni bir iş bulabilir veya iş teklifi alabilir, sanki piyangodan çıkmış gibi, havadan gelen bir paraya kavuşabilirsiniz. Gerginlikten uzak iş ortamınız, iş yaşamınızda artık şansı yakaladığınızı gösteriyor. Bazı iş ilişkilerinizdeki mesafeyi biraz daha aralamanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Mart 2018)
Savurganlığınızda gözle görülür bir azalma yok. Aile içindeki bilinçli unsurlar, bu konunun düzenleyicileri olmaya devam ediyorlar. Artık paranın kıymetini anladığınız yolundaki inancınız biraz fazla iyimser görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Mart 2018)
Bugün insanlarla iletişim konusunda şanslı bir gündesiniz. Kendinize bazı yeni ortaklık ve dostluklar edinebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed