İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2021)
Yapmak istediklerinizi onaylamayan aile üyeleriyle aranızda evinizle ilgili problemler çıkabilir. Kendi amaçlarınızı ve hedeflerinizi açıkça ortaya koymalı ve karşılığında edineceğiniz faydayı doğru hesaplamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta sonu genelinde ve sonrasında daha ciddi veya karamsar düşünmeye meyilli olabiliriz. Üzgün olabilir veya hayata olumsuz bakabiliriz. İletişim kurmak zor olabilir veya yalnız hissedebiliriz. Daha önce ihmal ettiğimiz konular nedeniyle mücadele gerektiren ortamlara girebilir veya olumsuz denebilecek haberler alabiliriz. Sözlerimiz kesilebilir veya engellenmiş hissedebiliriz. Önemli kararlar almak, imzalar atmak veya büyük yatırımlar yapmak için uygun günlerde değiliz. Aşk hayatımızda ve her türlü ilişkilerimizde zorlanabileceğimiz hafta sonundayız; tartışmalardan kaçınalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Mart 2021)
Zihinsel olarak kendi hatalarınızı görecek, gerekirse düzeltebilecek ve ayrıntıları daha iyi anlayabilecek hale geliyorsunuz. Sağlık açısından geçtiğimiz günlere göre daha hassas durumdasınız, özellikle üşütme ve hava değişimlerine karşı önlemler almalı ve sağlığınıza daha fazla dikkat etmelisiniz. Bununla beraber sağlık konusunda aşırı tehlikeler karşısında değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2021)
AŞK: Bazı durumlarda sevgilinizsizin zor insan olduğunuzudüşünüyor. Önsezilerinizlehareket ederek onukırabiliyorsunuz. Sonra aşkınızınasıl ispatlayacaksınız hiçdüşünmüyorsunuz.PARA: Bugün işlerinizle ilgili bir takım yenilikleryapacağım derken taşkınlıklara başlayabilirsiniz.Bazı yolculuklara çıkarak masrafa gireceksiniz.SAĞLIK: Bugün her şeye kızarak öfke patlamasıyaşıyorsunuz. Öfkenize hakim olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2021)
İşle ilgili konularda güzel fikirler üretebileceğiniz ancak bunu açıkça dile getirirseniz yararını göreceğiniz bir gündesiniz. Çalışmanızın karşılığını almak isteğindesiniz. Bunu ifade ederken saldırgan tavır sergilemeyin. İmajınızı zedeleyecek çatışmalara girmemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2021)
Ãœzerinizdeki baskılar gidiyor. Gün ortasından sonraki şartları düşünmeye başlamalısınız. Yurt dışı bağlantılı konular öncelik kazanacak. Hayata bakış açınız ve beklentileriniz büyümekte. Yeni kişilerle fikir alışverişi içinde olmanız size çok şey katabilir. Akademik çalışmalara hız verdiğiniz bu dönem, başarıdan başarıya koşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Mart 2021)
Çevrenizdeki herkesin beklediği bir yeniliğin eşiğindesiniz. Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı. Kafanızda tartıp duruyorsunuz ama bir karara varamıyorsunuz. Yakınlarınızla paylaşmanız işinizi kolaylaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2021)
Gönlü boş olanlar bugün heyecanlı anlar yaşayabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir. İlişkisi olanlar ise ilişkilerinde hiç olmadıkları kadar mutlu olabilecekler. İşinizde terfi almanız mümkün. Doğru zamanlarda yaptığınız olumlu çıkışlarla üstlerinizin hayranlığını kazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Mart 2021)
Maddi bakımdan oldukça rahat hareket edebileceğiniz bugün lükse eğilim gösterebilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Kendinize uygun yatırımlar seçerek kazanç sağlayabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Mart 2021)
Bugünlerde beklemediğiniz bir konuda olumsuz tepkiler alabilirsiniz. Bu tepkilere kulak vermeli ve yapacaklarınızdan sizinle birlikte etkilenecek kişileri de umursamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed