İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Çevrenizde sizi gitmek istediğiniz yönünün tam tersi istikamette gitmeye iknaya çalışan kişiler olabilir. Nedenlerini anlamaya çalışmalısınız. Doğru seçimi yapmanıza yardım edebilecek gerçeklere hakim olmayabilirsiniz. Yanılsamalar olabilir, dikkatli olmalı ve imajınızı korumalısınız. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Aile bağlarınızdaki zaaflı yaklaşımları bugünlerde daha çarpıcı örneklerle gözlemleyebilirsiniz. Bu konudaki öykünmeleriniz, daha düşkün, sıcak davranışlarla ortadan kalkacak. Güvendiğiniz bir ilişkiniz, karşılıklı sübjektif değerlendirmelerle bir çıkar ilişkisi haline geliyor. Bunun düzelmesiyle ilgili karşı tarafın yapabileceği şeyler, sizinkinden fazla.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Kartınız Gereklilik... Oldukça derin düşünüyorsunuz. Karamsar günler yaşadığınızı herkes biliyor. Ama bugün değişik konular ilginizi çekecek ve aklınızı dağıtmış olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Bugün yaratıcı ve yenilikçi bir enerjiniz olacak. İşin içinde doğaçlama yapacağınız, ke ndinizi özgür bırakacağınız detaylar varsa eğer çok d aha üretken olacaksınız. Aşk ve ilişkiler konusundaki çatışmacı enerjiye prim vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2020)
İşe dair uğraşlarla dolu bir gün geçirebilirsiniz. Günlük planlarınızın dışında gelişmelere hazır olun. Çalışma arkadaşlarınız arasında bazı gerginlikler oluşabilir. Aralarındaki tartışmalı durumlar sizin işlerinizi de etkileyebilir. Bu yüzden ortalığı sakinleştirmek size düşüyor. Hizmet aldığınız alanlarda gecikmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Pazarlama konularında ikna becerinizi etkisizleştiren olumsuz özelliğinizi köreltmeye çalışmalısınız. Gezici, sosyalliği zengin işlere ilgi duymanız, yakın çevrenizden rutin olmayan iş teklifleri getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Parasal açıdan rahat bir gündesiniz. Bugün bazı harcamalar yapmanız olası . Bu harcamalar genelde eviniz ya da kendiniz için olacak. Bugün para konularında bazı kimselerle görüşme yapmanız olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Bugün alacağınız bir haber sizi oldukça etkileyebilir. Bu haberi ailenizden birinden saklamanız gerekiyor. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144603 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed