İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Maddi ve finansal konularla ilgili beklentilerinizi oluşturmanız adına önemli bir zaman dilimi. Kariyer hedeflerinizi geliştirmek ve maddi anlamda daha fazla güvenceye sahip olabilmek için önünüze çıkan bütün fırsatları çok iyi görmeli ve hızlıca değerlendirme yoluna gitmelisiniz. Kariyerinizle bağlantılı maddi projelerinizi geleceğe taşımak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için yakın çevrenizdeki bayanlardan destekler alabilecek onların görüşleri doğrultusunda hareket edebileceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Sezgilerinizin güçlü olabileceği ve kendinize dönük olmaktan hoşlanacağınız bir gündesiniz. Felsefi düşüncelere ağırlık verebilir, kültürel gezilere çıkma fırsatları bulabilirsiniz. Hayallerinizi düş gücünüzden yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz işlerde kendinizi ortaya koyabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Farklı konuları bir arada kombine edebilen bir yapıya sahipsiniz. Bugün çeşitli konular karmaşık şekilde karşınıza çıkabilir. Güçlü kişiliğiniz sayesinde birçok sorunu ve olayı mıknatıs gibi çekiyorsunuz. Ama olayların üstesinden kolaylıkla gelebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Tarafsız kalmanız gereken pozisyonlarda ne yazık ki objektifliğinizi koruyamayarak yakın olduğunuz insanların yanlışlarına rağmen lehine kararlar veriyorsunuz. Bu durum adil olma özelliğinizi oldukça zedeliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Günlük düzeninizi etkileyen uğraşlar devam ediyor. Ancak günün ilerleyen saatlerinde ikili ilişkilerde daha rahat hareket etmek, yeni destekler aramak üzere adımlar atacaksınız. Bu alanda yeni bir bakış açısı, beklentilerin büyüdüğü zamanlar olacak. Anlaşmaların getirdiği imkanlar sizi yakından etkilerken destek bulacağınız gelişmeler olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Son derece isabetli verdiğinize inandığınız bir karar, art niyetli bazı müdahalelerle amacına ulaşamama riski taşıyor. Ne olursa olsun kararlılığınızı bozmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Sevgilinizle ilgili öğreneceğiniz bazı sırlar nedeniyle karamsarlığa kapılabilirsiniz. İşin aslını öğrenmeden tepki vermeyin. Fakat az kaldı, yakında onunla bağlarınızı kopartacaksınız. Performansınızı korumaya devam ederseniz, iş ortamında keyifli saatler yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Emeğiniz ve bilginizi sattığınız için istediğiniz gibi bir maddi doyum içinde olamayacağınızı biliyorsunuz. Ayak-Yorgan ekonomi politikasıyla yaşıyorsunuz. Yetişemediğiniz bir iki delik de aileniz tarafından yamanıyor. Sevindirici bir haberiniz var. Bu nakit para değil, ama yine de bazı yüklü harcamalardan sizi kurtaracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Hatanızı sürekli tekrarlama ihtimaliniz var, Bu size çok şey kaybettirebilir. Dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed