İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Bugünün atmosferinde sabrınız ve anlayışınız takdir edilmenizi sağlayabilir. Hemen belli cevaplar almayı beklememenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Çok açık bir insan olduğunuz için duygularınızı içtenlikle gösteriyorsunuz. Tam karşılığını beklemeniz biraz fazla iyimserlik. Verilenme yetinmek sizi gereksiz alınganlıklardan kurtarabilir. Yakın çevrenizde birtakım insanlara karşı yersiz güvensizlikleriniz var. Oysa yaşamınızın bütün alanlarında doyumlu ilişkiler yaşıyor, yeterince seviliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Cömert olmanız sebebi ile tek başınıza bir şey yapmak istemiyor günü renksiz geçiriyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Ticari alacaklarınız için açtığınız davalarda nitelikli ve güven verici hukuk savunucularını tercih etmeniz olumlu sonuçlar verecektir. Mevki yükselmesi bekleyenler, rakiplerinizin gizli entrikalarına karşı şimdiden tedbirinizi almaya çalışın. Sevgilinizin yapacağı sürpriz sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Bugün üstlerle ilgili konular öne çıkıyor. Ãœstlerinizin bazı tavırlarını kişisel algılayabilirsiniz ya da gösterecekleri en ufak bir övgü ile hemen terfi hayalleri kurabilirsiniz. Aceleci davranmamaya gayret göstermelisiniz. Aynı zamanda fedakarlık gerektiren konular olabilir. Sizden ek sorumlulukları yüklenmeniz istenebilir. Bu konuda da dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Bazı iş arkadaşlarınızdaki önyargılı yaklaşımları çalışma hayatının klasik devinimleri olarak ele almak, zaman içersinde problemsiz ilişkileri getirebilir. Son günlerde gösterdiğiniz performansın amaçlı olduğu yönünde düşünceler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Bugün alışveriş yapmak için olumlu etkiler altında olacaksınız ve bir süreden beri istediğiniz şeyleri bugün satın alabilirsiniz. Ancak harcamalarınızda ölçülü olmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Bugün özellikle arkadaşlarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. İçinde bulunduğunuz ruh hali onlarla aranızın bozulmasına sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed