İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
Bugün iş yerinde veya ofis ortamınızda çalışma arkadaşlarınız tarafından çıkartılan dedikodulara pür dikkat kesilmeli ve hakkınızda söylenen yalan yanlış konulara veya başkaları tarafından aksettirilen yanlış bilgilere karşı kendinizi sakinlikle ifade etmelisiniz. Bu konuda karşı taraf siz ılımlı olsanız dahi gayet kinci ve öfkeli davranabilir. Bu konuda geri adım atarak kendinizi olayın içine kaptırmamalı ve onların söylemlerine kulak asmamalısınız. Siz doğru söylediğiniz ve doğru yaptığınız takdirde hiç kimseden korkunuz olmasın. Ancak şuna dikkat etmelisiniz her zaman dostumuz olduğu kadar dost görünümlü düşmanlarımız da olabilir. Bu nedenle sizin ilk yapacağınız şey bu kişileri gerçekten tespit etmek olmalıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mart 2018)
Bugün genel olarak huzursuz bir gün geçireceksiniz. Gün içinde yakınlarınızdan birisinin davranışı sizi sinirlendirebilir. Zaten bir olay yüzünden sinirlisiniz. Kimseyle dalaşmamaya dikkat etmelisiniz. Aniden alacağınız bir haber duygularınızı karıştırabilir. Biraz kendinize düşünme süresi verin. Akşama konuklarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
AŞK: Gönül işlerinizdekiproblemleri çözmeye başladınız.Onunla karşılıklı diyalog kurmayıöğrenmeniz sevdiğiniz kişininaşkını bir kat daha artırıyor.Bugün şanslı bir evredesiniz.PARA: Agresif davranışlar işyerinizdeki konumunuzu zedeliyor. Durun,düşünün ve öyle konuşun. Aksi halde mevcutişinizi kaybedebilirsiniz dikkat edin.SAĞLIK: Gece hayatı, alkol veya sürekli uykusuzkalmak yüzünüzü solgun hale getirdi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
İş arkadaşlarınızla ufak tefek sürtüşmeler eşliğ inde başlayabilir bugün. Şüpheci tavırları bir kenara bırakın. Her lafın arkasında başka bir anlam olmak zorunda değil. Çok tereddütte kalırsanız ne demek istedin diye sorun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
Son derece hızlı ilerleyeceğiniz konularla ilgileniyorsunuz. Sosyal çalışmaların yön değiştirmesi ile planlarınızın akışı değişiyor. Verimli ve yaratıcı etkilerle çalışmalarınızdan memnunluk duyacaksınız. Bu arada canlandırıcı arkadaşlıklar, sosyal ilişkiler sizin destek alacağınız çalışmalar getirebilir. Geleceğe dönük umutlarınız çarpıcı biçimde yenilenmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mart 2018)
İş yerinizdeki pozisyonunuz ve iş arkadaşlarınızla olan zayıf ilişkilerinizi kendinize sorun etmeniz, göze batıyor. Sizden iş yerinizde sağlam ilişkiler değil, verim bekleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
Aşk hayatınızda arkada kalmış sorunları zihninizden silme zamanı. Her konuda doyumlu olmanız gerektiği halde yaşadığınız ilişkinin hoşluklarını yaşayamıyorsunuz. Geçmişteki bir hatalı davranış sizi bugün ürkek ve çekingen yapmış; artık tecrübe edindiniz .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mart 2018)
Kısılmaz gibi görünen harcamalarda bile kısılacak bir şeyler bulabiliyorsunuz. İyi bir birikimci olduğunuz için giderlerinizi kontrol altında tutabiliyorsunuz. Aile bireylerinden birinin savurgan istekleri kesin denetiminiz altında.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mart 2018)
Bugünlerde bir yakınınıza kefil olmanız istenecek. Yakınınız kötü niyetli görünmüyor. Ama yine de işin sonunda sıkıntılar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed