İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Finansal anlamda uzun vadeli hedeflerinizi yapılandırıcı bir dönüşümle hayata geçireceğiniz önemli bir süreç başlıyor olacak. Ancak bunları şimdilik herkesten gizlemek isteyişiniz bazı durumlarda agresyon sergilemenize neden olabilir. Planlarınızı şu an için gizlilik içinde yürütmek pek kolay olacak gibi gözükmüyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Değişikliği seviyorsunuz. Durağanlık sizin için hiç uygun değil. Ama bazı konularda da şaşkınlık yaratacak derecede statükocu olabiliyorsunuz. Uzun zaman önce tanışıp neredeyse unuttuğunuz bir kişi, bugünlerde yeniden hayatınıza girecek. Geleceğinizle ilgili almaya çalıştığınız birtakım kararlarda zorlanıyor, danışacak birilerini bulamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
AŞK: Bugünlerde hayatınızdasizin için son derece önemli birgerçek var ki o da aşk parıltıları.Bugünlerde aşık olmanız veyasize aşık olunması, kısacasıhayatınızda yeni bir aşk olası.PARA: İş arkadaşlarınızlaaranızda tam uyumlu bir ekip çalışması hakim.Siz ve iş arkadaşlarınız son derece güzel birşekilde görevlerinizi yerine getiriyorsunuz.SAĞLIK: Ruhunuzdaki doygunluk bedeninize deyansımış durumda. Sağlıklı ve dinamiksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Bugün fikir birliği etmek açısından doğru kişilerle temas etmeye çalışın. Geri planda duran ve gerçek görüşlerini dile getirmekten imtina eden arkadaşlar yerine, kendine ait fikri olup bunu söyleyebilen insanları tercih edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Hayatınıza değişik konular girmekte. Öncelikli olan kişisel konularınız ele alarak hızlı hareket etmeniz gerekecek. Diğer yandan grup çalışmalarında yenilikler artan bir tempo getirmekte. Ancak iş hayatında kendinizi yeteri kadar net ve kararlı bulamayabilirsiniz. Bu nedenle gereksiz risklere girmemelisiniz. İlişkiler ve arkadaşlıklar sizi canlandıran gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Bir çalışma arkadaşınızla birlikte gösterdiğiniz dayanışma zevkli bir iş ortamı yarattığı gibi, diğer çalışma arkadaşlarınıza da güzel bir örnek oluyor. Akşama doğru önemli bir telefonunuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Durumunuz birçok insan için harika, ama alıştığınız standarda göre berbat. Yapacağınız tek şey elinize bu durumu kabullenip şimdilik böyle idareetmek. Daha çok genel bunalıma bağlı olarak yaşadığınız özel bunalımınız ancak bu şekilde daha az hissedilebilecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Çok şey borçlu olduğunuz insanların yaşamına duygusal bir katkıdan başka katkı koyamamaktan çok dertlisiniz. Ama kaygılanmayın onlar sizden verdiğinizden ötesini beklemiyor zaten.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed