İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Yeniay sizlere ilişkiler konusunda artık sınırlarınızı çizmeniz gerektiğini açık açık söylüyor olacak. Önümüzdeki iki hafta boyunca partneriniz ile sevgiyi konuşmak, aşkı sorgulamak ya da bunu hissetmek isteyeceğiniz özel bir süreç başlıyor. Aradığınız cevapları çok yakında bulabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Aşk yaşantınızda ayrılık yaşayabilirsiniz. İş yaşantınızda sabırlı olmalısınız. Çevrenizde dönen dedikodulara kulak asmayın. <br>Size detaycı denildiğinde neden hakaret edilmiş gibi alıyorsunuz. Biliyorsunuz detaylar olmazsa bütün de olmaz. Detaycısınız ve bu yanınızdan da hiç zarar görmediniz. Bugün bir davet alabilirsiniz. Değerlendirin. Biraz kalabalık gibigörünse de davetin sahibi sevdiğiniz biri.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2020)
AŞK: Bugün sevdiğiniz kişi ileoldukça zarif ve uyumlu çiftolarak görünmektesiniz. Ancakişin içinden çıkamadığınız bazısorunlarınız olabilir. Geleceğeyönelik düşüncelerinizi onabir an önce açıklamalısınız.İŞ: Planlı hareket etmek her zaman ilginiziçekmiştir. Oysa bugün planlarınız tutmayabilir.Bazı teklifleri kabullenmediğiniz taktirdemali zararlara da hazır olmalısınız.SAĞLIK: Gece hayatına düşkünsünüz. Dinlenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Çevre bağlantılarınızı kullanarak bir eğitim planını gerçekleştirebilirsiniz. Size fayda sağlayacak bir sürü arkadaşınız olduğunu fark etmelisiniz. Planlarınızı hayata geçirmek günlük işleri zora sokabilir ama çözümü önceden düşünürseniz aksaklığa neden olmazsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Evlilik konusunda uyumlu ve canlandırıcı enerjiler içinde olacaksınız. İlişkilerinizde biraz daha sabırlı olmaya bakın. Bu heyecanlu tutum iş konularında da etkisini gösterebilir. Özellikle ortaklı çalışmalarınızda bilginizi ve vizyonunuzu gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. Öte yandan işe dair sorumluluklarınız açısından yorucu bir gün olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Ocak 2020)
İş ortamınızın şartları muhtemel kazançlı görebilmenize elverişli değil. Yerinden oynayan dengeleri yerine oturtmanın ötesinde, yeni kazançlara açık fırsatlar söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Almanız gereken bir karar karşısında duygularınız ve mantığınızla savaşıyorsunuz. Rahat davranıp, olayların akışına kendinizi bırakırsanız bu savaştan galip çıkan siz olacaksınız. Beklemediğiniz gelişmeler, sevineceğiniz olaylar söz konusu. Bu olaylar karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Kenara para koymaya başlamanız, bazı zevklerinizden vazgeçmenizi gerektirmiş olsa da, önünüzdeki günlerde tedbirli olmanın yararını göreceksiniz. Para konusunda çekingen olduğunuz biri, sizi yakında şaşırtabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Bugün ikili bir ilişkinizde tutarlı ve yumuşak davranışlar, birtakım şeyleri düzeltebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed