İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Ayrıntıları takip etmekte, hatta koşulları değerlendirmekte zorlanabilirsiniz. Olayları değerlendirirken abartılara kaçabilir ve avantajlı olabileceğiniz durumları tersine çevirebilirsiniz. Aslında bu biraz da yapınızda varolan uç noktalarda olma özelliğinizin sonucudur. Bu etkiler özellikle duygusal çıkışlara neden olacağı için sizi yıpratabilir. Dikkatli olmalı ve ani kararlardan kaçınmalısınız. Beraberliklerinizde gerginlikler sık sık gündeme gelebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Bugün kendinizi güçsüz ve yalnız hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ya da ailenizle birlikte zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Bugün yakın çevrenizle olan iletişiminizde bazı aksamalar yaşayacaksınız. Bir büyüğünüzün sağlık sorunu kafanıza takılacak. Dışınıza yansıtmadığınız ince,hassas bir yönünüz var ki aileniz konusunda sizi oldukça zayıf yapıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Partneriniz bugün zor bir döneme girdi. Size açılmakta güçlük çekebilir. Ona anlayışla yaklaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Bugün içinde sanat ve yaratıcılık olan her şey ilginizi çekecek. Fark edilmek, göz önünde olmak ve neşe katan uğraşlara yönelmek için ideal bir gün. Çocuğunuzla birlikte hoş aktiviteler için plan yapmak uygun olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Burcunuzda gezinmeye devam eden Ay sizi her açıdan canlı tutmakta. Zihinsel konular ve meraklarınızı giderecek konulara ayrı bir önem vermeye başlayacaksınız. Kişiliğinizi güçlü yanları da bu günlerde sizi ön planda tutmakta. Yeni adımlar atabileceğiniz fırsatlar, sosyal ilişkiler gündeminizde olacak. Evde yaşanan değişiklikleri daha esnek karşılamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Her gün kendinizi sınayacak yeni gelişmeler oluyor. Her yeni duruma başarıyla ayak uyduruyorsunuz. Önümüzdeki günlerde kendinize güveninizi testten geçireceğiniz gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Aşkın gözlerini kör ettiklerinden biri de siz olmalısınız. Tüm tehlikeleri görüyor yine de bu ilişkiyi yaşamaktan zevk alıyorsunuz. Tutku dedikleri bu olsa gerek! İşinizle ilgili bazı hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için önünüze koyduğunuz zaman, yeterli gelmeyebilir, biraz daha sabır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Harcamalarınıza aysonu gelmeden ağırlık verdiniz ve kara kara düşünmeye başladınız.Üzülmeyin açığınız bir yerden kapanacaktır fakat bundan sonra harcamalarınıza daha çok dikkat etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Yeniliklere yatkın kişiliğinizin son zamanlardaki çekingenliği, içinde bulunduğunuz döneme pek uygun düşmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed