İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Sempatikliğinizin ve karizmanızın faydasını görebileceğiniz bir gün. Fikirlerinizi sunma biçiminiz karşılaşacağınız kişiler üzerinde olumlu etki yaratmanıza yardım edebilir. İstekli şekilde üzerinde durduğunuz işler olumlu sonuçlar doğurabilir. Ancak, konuşmaktan çok yaparak hedeflerinize ulaşabileceğinizin farkına varmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Aile bağlarınızdaki zaaflı yaklaşımları bugünlerde daha çarpıcı örneklerle gözlemleyebilirsiniz. Bu konudaki öykünmeleriniz, daha düşkün, sıcak davranışlarla ortadan kalkacak. Güvendiğiniz bir ilişkiniz, karşılıklı sübjektif değerlendirmelerle bir çıkar ilişkisi haline geliyor. Bunun düzelmesiyle ilgili karşı tarafın yapabileceği şeyler, sizinkinden fazla.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Çıkacağınız seyahatte ilginç kişilerle tanışacaksınız. Maddi açıdan kısmetli görünüyor ve yatırım planları yapıyorsunuz. Partneriniz sizi çok seviyor ve destek olmaya çalışıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Aile içindeki ufak tefek tartışmalardı büyütmenize gerek yok. İşinizle ilgili yaptığınız anlaşmalar maddi olarak rahata kavuşmanızı sağmayacak. Aşk serüvenleri doludizgin devam ediyor. Sağlık durumunuz çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Aileniz ve ev ilgili koşullarınız sizi hareketli kılmakta. Ancak baba ile ilgili uğraşlar öncelik kazanırken, istediğiniz değişiklileri yapmanız zorlaşabilir. Aşmanız gereken bazı engeller üzerinizde baskı kuracak ve ilişkilerinizi zorlayacaktır. En azından evdeki hareketlilik dışında kalmalı, iş hayatının getirdiği fedakarlıkları üstlenmelisiniz. Tamamlanması gereken işler artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Birçok şeyin tek odaktan kontrolü, kaçınılmaz olarak sorunlar çıkartabiliyor. Sorumlulukları yaymak en çok sizin çıkarınıza olacak. Mutlak inisiyatif saplantınızı biraz törpülemek, sorumlulukları yaymak durumundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Kariyerinizde ilerlemek konusundaki planlarınız, eviniz ve işiniz arasında kalmanıza neden olabilir. Bu durumun sizi zorlaması gayet doğal bir şey. Bazen her şeyi bırakıp gitme arzusu duyabilirsiniz ama eviniz ve işiniz arasında bir denge kurmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Bugün ailenizden veya yakınlarınızdan birisine para yardımı yapmak zorunda kalabilirsiniz. Fakat son günlerde sizin de maddi durumunuz pek iyi değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Çok önemsediğiniz ve tek başınıza kotaramayacağınız projenizde yalnızlık belirtileri var. Bir dostunuzla uzun zamandır sürdürdüğünüz bu işbirliği, onun devreye sokmak istediği üçüncü kişinin varlığıyla işlevini kaybedebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144587 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed