İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Maddi ve finansal konularda bazı sorumluluklar içinde olmanız bugün canınızı biraz sıkabilir. Çözümleri ise geleneksel ve eski kalıplarda aramalısınız. Bu anlamda babanız veya patronunuzla görüşüp bu konuyla ilgili yardım istemeniz gerekebilir. Hiç bir şey için üzülmeyin, sadece hatalardan ders alıp bir daha yapmamaya gayret edin. Mutluluğun anahtarı burada gizli olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Bugün kendinize güveniniz oldukça fazla olacak. Daha önceden yapmaya cesaret edemediğiniz şeyleri yapmaya kalkabilirsiniz. Kendinizdeki bu güveni yakın çevrenizdeki insanlara yansıtacaksınız. Bugün sorunlu giden bazı ilişkilerinizin üzerine gidebilir ve düzeltme yolunda büyük adımlar atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
AŞK: Ruhunuz özgür amakontrolden çıkmamalısınız. Ailebireyleriniz aşk hayatınızla ilgilisürekli uyarıda bulunuyor. İkiliilişkilerden uzak kalmanız sizehayır getirecek.PARA: Yeterince pratik olup çabukkarar vereceğiniz işleriniz var. Beklentiniz olanparayı ancak böyle elde edebilirsiniz. Eğermüşkülpesent davranırsanız şansınızı yok edersiniz.SAĞLIK: Her konuda mükemmeli arıyorsunuz.Bilin ki yataklara düşecek bir rahatsızlığınız yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Bir arkadaşınızla bugün yanlış anlaşılmaya sebep olacak bir olay yaşayabilirsiniz. Anlayıp dinlemeden tepki vermeyin. Sizden farklı fikre sahip olması yanılıyor anlamına gelmez. Konuşarak çözülebilecek gerginlikleri uzatmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Özel bir konu, iş yaşamınızda kafanızı çok meşgul ediyor. İşyerinizdeki ilişki bağı içinde bu konuya duyarsız kalamıyorsunuz. Çalışma anlayışınız böyle şeylere uygun düşmediği için gerginlik yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Maddi konulara olan ilginiz artacaktır ve bu anlamda yeni çalışmalar yapabileceksiniz. Bugün maddi konularda son derece başarılı olabileceksiniz ve bu konuda bir hareketlenme olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Gün içinde ilişkide bulunduğunuz insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Bugün duygularınızı fazla belli etmemeye özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed