İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Planlarınızı tartışmaktan uygulamaya zaman bulamayabilirsiniz. Konuşmak değil iş yapmak zamanı! Eğer olumsuz olaylarla başbaşa kalmak istemiyorsanız tartışmalardan kaçınmalısınız. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz işlere zaman ayırmanın faydasını görebilirsiniz.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ay’ın olumlu açıları, kendimizi en iyi şekilde ifade etmemiz, istediğimiz alanlarda kendimizi ortaya koymamız, önemli pozisyondaki kişilerden jest veya yardım taleplerinde bulunmamız, olumlu pazarlıklar, alışverişler için zemin oluştururken bir taraftan da bazı engelleri, kısıtlamaları ve sıkışıklıkları gündeme taşıyabilir. Dikkatli ve tedbirli hareket etmekte fayda vardır. Karanlık suçlarla ilgili algılarımız farklılaşabilir. Sırları açığa çıkartma, üstü kapalı olayları zorlama isteği artabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerde stresler ön plana çıkıyor. Önemli ilişkilerde dikkatli ve uyumlu olmaya çalışmakta yarar var. Huzursuz hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Akraba ilişkilerine çok bağlısınız. Bu yüzden kendi problemlerinizle baş başa kalma fırsatınız pek olmuyor. Ama bu konuda alan, veren memnun ilişkiler içindesiniz. Bugünlerde bir ziyaretle ilgili çevrenizde biraz hoşnutsuzluklar olacak. Ziyaretin arkasındaki günlerde biraz canınız sıkılacak gibiyse de bu sıkıntı kısa ömürlü.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Dikkatli olduğunuzda hayatınızdaki problemleri kolaylıkla çözdüğünüzü siz de gözlemliyorsunuz. Partnerinizin bugünlerde üstüne gitmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Çevrenizde herkesin imrenerek izlediğiilişkiniz bugünlerde sarsılabilir.İşinizde yaşadığınız aksaklıklar ve sorunlarbitmiyor. Mesai arkadaşlarınızlabirlikte bunun üstesinden gelebilirsiniz. Parasalsıkıntılarınız yüzünden yakın çevrenizdekidostları kırmaya başladığınızın farkına varın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Size keyif veren yeni konularla ilgileneceksiniz. Yaratıcı bir uğraşı daha zevkli ve rafine biçimde ele almanız mümkün. Daha ziyade istediğiniz konulara yönelmek, kendinizi ifade edebileceğiniz uğraşlarla ilgilenmekten yanasınız. Sosyal hayatta yaşanan canlılık günün ilerleyen saatlerinde sona erecek. Derlenip toparlanması gereken işler ağırlık kazanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Bugün içinizde güçlü bir heves duyacak yaptığınız işte daha başarılı olmak için tüm enerjinizi kullanacaksınız ve yaptığınız işlerde başkalarının dikkatini üzerinizde toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Duyacaklarınız keyfinizi kaçıracağından, görüşmeye hazırlıklı gidin. İşinize müdahale eden biri var var, özgürlüğünüzü kısıtlanmış gibi hissediyorsunuz. İş ortamınızda güvensizlik kaynağınız olarak gördüğünüz bu kişiyi dikkatle izlemeniz yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Kafanızdaki yatırım planını neredeyse karara bağlamışsınız. Bilir kişiye danışmanızda fayda var. Bugün harcamalrınızda daha makul davranacağınız bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Davranışlarınızda genelde kontrollüsünüz fakat bazen kontrolünüzü yitiriyorsunuz. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed