İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2021)
Bazı ilişkileriniz veya iş birliklerinizde stres yaşanabilir. Ancak, sabırlı olmalı ve olayların kendiliğinden gelişmesi beklemelisiniz. Sizin müdahale etmeniz durumunda olaylar daha da büyüyebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Özellikle akşam saatlerinde zihnimiz açık ve iletişim yeteneklerimizi en iyi şekilde kullanabiliriz. Enerjiğiz ve ilerlemek istiyoruz. Cumartesi ağırlıklı olmak üzere bu hafta sonu oldukça güzel geçebilir. Planlarınızı buna göre yapmanızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Temmuz 2021)
Akraba, komşuluk türü ilişkilerde korumaya çalıştığınız birtakım dengeler var. Bu konularda karşılaşacağınız duygusal koşullanmışlıkların sizi etkilemesine izin vermemeniz gerekiyor. Önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Özgün görüşleriniz, kazanç kadar kayıp da getirebilir. Bu, ortaya koyacağınız tavra bağlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2021)
Kartınız Güneş... Bugün kabuğunuza çekilmiş gibi kendi işlerinizle uğraşıyorsunuz. Sevdiğiniz kişi sizin yolunuzu gözlüyor haberiniz olsun. Onu bugün ihmal etmeye gelmez.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2021)
Birlikte olduğunuz kişiye karşı dahaanlayışlı olun. Karşınıza yeni iş imkânıçıkacak. Bunu iyi değerlendirin.Bu dönemde rakiplerinize karşi başarılıolacaksınız. Borçlarınız sizi düşündürüyor. Birkaçgün içinde elinize toplu para geçecek. Bu siziçok rahatlatacak. Sağlık durumunuz gayet iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2021)
İlişkiler ve ortaklıklar üzerinde yoğunlaşacaksınız. Sizi tedirgin eden ve karar almanızı zorlaştıran ortaklıklara daha fazla dikkat çekecek. Yeni önerilere daha çekinceli yaklaşmanızda yarar var. Özellikle anlaşmalar konusunda ilerleme elde etmek zor olacaktır. Yakın arkadaşlıklar ve evliliğinizle ilgili gelişmeler sizi heyecanlı ve pozitif paylaşımlara götürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Temmuz 2021)
Doğru tercihler ve denetimci özellikleriniz küçük fırsatları geliştirebilir. İş yaşamınızdaki başarılarınız, biraz da doğal özelliklerinizle giderek artıyor. Tekliflere daha ilgili olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2021)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Temmuz 2021)
Bazen parayla bütün ilişkiniz kopuyor ve cüzdanınızda kaç para olduğunu bile bilmiyorsunuz. Bu alışkanlığınız bugün size bir tatsızlık yaşatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Temmuz 2021)
Doğru karar, bazı şartlanmışlıklardan kurtulabilmenize bağlı görünüyor. Bu aralar önemli bir görüşme yapmanız gerekiyor. Bu görüşmenin sonucu size olumsuz puanlar yazabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed