İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Kendinize biraz rahat verin. Sizi bu kadar zorlamalarına müsaade ederseniz, sonuçta olaylar, gücünüzün kaldıramayacağı noktaya varacak. Herşey çöktüğünde altta kalan siz olmayın, biraz yavaşlayın ve sorumluluğu, yükü paylaşın. Kendinize zaman ayırmanız gerekiyor ve buna hemen bugün başlamalısınız. Spor salonuna gidin, arkadaşınızla buluşup spor yapın veya oyun oynayın, sevgilinizle sinemaya gidin, gezmeye çıkın, dışarıda yiyin, ne yaparsanız yapın ama işle ilgilenme sürenizi mutlaka ve mutlaka azaltın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Özel yaşamınızdaki düzelmenin, ailenizle ilişkinizi etkileyeceğini düşünmeniz biraz iyimser bir bakış gibi görünüyor. Bu gün birlikte olma isteğiniz geri çevrilebilir. Artık adım atma sırasının onlarda olduğunu düşünmeniz haksızlık değil.. Günlük yaşamınızda problem belirleyici boyutlarda değil. İş yaşamınız ve aşk yaşamınız umutlara açık..
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Partnerinize karşı daha anlayışlı olmaya çalışmalısınız. Onu bunaltıyorsunuz. Aksi halde onu kaçırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Aile büyüklerinizden birinin sizin üzerinizde baskı kurmak istemesi canınızı sıkabilir. Her ne olursa olsun sakin olun ve mantıklı kararlar almaya çalışın. Sevdiğiniz kişinin sorunlarıyla yakından ilgilenmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Bugün görüşme ve anlaşmalar konularında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mahkemelerle ilgili işleriniz de lehinize gelişecek. Çevrenizde uyumlu ve sıcak paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Rakiplerinize karşı başarılı olabilme fırsatları yakalayabilirsiniz. Gün içinde pek çok sorunu farklı yöntemler uygulayarak kolayca çözeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Ortak yatırımlar konusunda yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Başarı kazanacağınıza dair kendinize güveniniz tam. Doğru kişilerle karşılaşacaksınız ve onlarla anlaşmanız muhtemel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Bugün yaratıcılığınız tetiklendiği için bunu çok rahatlıkla başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları bir an önce çıkartmalısınız. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir. Ayaklarınızı üşütmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Harcamalarınızda aşırılıklar mümkün. Yaşayacağınız kararsızlık özellikle parasal konularda ön plana gelirken akşam saatlerinde ani kararlara yatkın olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Yeni tanışacağınız birine bağlanabilirsiniz. Olumlu puan vermeden önce daha yakından tanımanız yararlı olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed