İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2018)
Bugün özel ilişkilerinizle ilgili kafanızda hâlâ net olmayan sorular dönebilir ve sizi içsel anlamda huzursuzluğa sevk edebilir. Bu soruların cevaplarını hızlı bir şekilde karşı taraftan almak isteyebilir ve ilişkinize net bir yol çizmek gereği duyabilirsiniz. Kafanızı kurcalayan onunla ilgili şüpheler uyandıran bazı düşüncelerinizi karşı tarafa nakletmek için biraz daha beklemeniz hayrınıza olacaktır. Çünkü şu an için durumlar çok elverişli gözükmüyor. Biraz daha beklediğiniz takdirde sorulara daha kesin ve akla yatıcı cevaplar alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Mart 2018)
Ortak ilgileriniz olan birinden uzun zamandır haber alamayışınız sizi düşündürüyor. Onunla birlikte yapmayı planladığınız bazı şeylerden şu günlerde vazgeçebilirsiniz. Bir sağlık durumuyla ilgili çevrenizde duyulan endişeler, birkaç gün daha problem olarak yaşanabilir. Haftanın sonuna doğru bu konuda rahatlamalar görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2018)
Sizi rahatsız eden kişisel mevzularınızı düşünürken dış dünyadan uzaklaştınız. Bu durum size huzursuzluk ve agresiflik de veriyor. İşinizi ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2018)
Anne babalar çocuğunuzla birlikte hoşça vakit geçirmek, normal şartlarda belki de hiç zaman bulamadığınız eğlenceli aktivitelere yönelmek, sinema, tiyatro gibi sanatsal içerikli planlar yapmak bugün sizi çok mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2018)
Ay'ın burcunuza geçmesi ile canlılık kazanıyorsunuz. Hayatınıza hareket getiren gelişmeler sizi yeni adımlar atmaya itecek. Süregelen projeler ise hızlı ilerlemekte. Özellikle yolculuklar ve eğitsel konular açısından keyifli zamanlar içinde olacaksınız. Yaratıcılığınızı öne çıkaracağınız çalışmalarla dikkat çekiyorsunuz. Sosyal ilişkilerde yenilenmeler yaşanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Mart 2018)
Zam söylentilerinin gerçekleşme ihtimali biraz güç. Bunun dışındaki yeni birtakım gelişmelerden en çok siz memnun olacaksınız. Ara sıra işleri aksatmanız maddi doyumsuzluğunuzdan kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2018)
Aşkın gözlerini kör ettiklerinden biri de siz olmalısınız. Tüm tehlikeleri görüyor yine de bu ilişkiyi yaşamaktan zevk alıyorsunuz. Tutku dedikleri bu olsa gerek! İşinizle ilgili bazı hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için önünüze koyduğunuz zaman, yeterli gelmeyebilir, biraz daha sabır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Mart 2018)
Önümüzdeki günlerde maddi olarak daha da rahatlayacak gibisiniz. Paranızın kıymetini bilmek sizi zor durumda kalmaktan koruyor. Önemli bir harcamanızdan kurtulmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Mart 2018)
Duygusal değerlendirmeleriniz son günlerde stres yaratabiliyor. Size yapılan öğütleri dikkate alır, üzerinde düşünürseniz ruh haliniz değişebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed