İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2018)
Eğer olumsuz düşüncelerinizi beklentilerinize de yansıtırsanız bu karşımızdakine samimiyetsiz olduğunuzu düşündürebilir. Problemlerinizi çözerken dengeli davranmaya çalışmanız faydanıza olur. Bugün gizli kalan bazı konuları öğrendiğinizde zihninizde büyütmemeye çalışın. Çünkü bunun sonradan yalan olduğunu öğrenebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Ocak 2018)
Bugün genel olarak huzursuz olacaksınız. Yapmayı ihmal ettiğiniz işleriniz bugün başınızı ağrıtabilir. Özellikle bir yakınınıza verdiğiniz sözü tutamamanız sizi oldukça sıkıntıya sokacak. Öğle saatlerinde kendinizi yorgun ve isteksiz hissedebilirsiniz. Dinlenmeye zaman ayırmalı ve enerjinizi çabuk tüketmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2018)
AŞK: Bugün göz önündeyaşamak istemediğiniz bir aşkiçin üzüleceksiniz. İlişkinizdegizlilik olması için bir neden yok.Partneriniz bu duruma tepkili.PARA: İçinizde mutlu titreşimlerbaşlıyor gibi. Göze çarpan enbüyük olayınız kariyerinizde yükselişler. Elbetbunun için üstlerinize şımarmamanız gerekiyor.SAĞLIK: Bazı sorumsuzluklarınız sebebiyle hemkendinizi hem başkalarını zor durumadüşürebilirsiniz. Bu durum moralinizi bozabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2018)
Size sorumluluklarınızı hatırlatan ve bu yüzden de keyif kaçıran insanlar olabilir bugün çevrenizde. Amacınız sadece vakit geçirmekse bu tarz yaklaşımları dikkate almayın. Ancak haklı olduklarını düşünüyorsanız kulak verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2018)
Kendinizi aşırı yıpratabileceğiniz günler söz konusu. Eve ait yükler ve ailevi konuların getireceği sorunlar sizi yakından ilgilendirecek. Ev hayatınıza çeki düzen vermek isterken, aile içi ilişkilere özen göstermeniz gerek. Aynı zamanda iş hayatınıza yönelik çabalarınız devam etmeli. Sorumluluk almaktan kaçınmanız halinde olumsuz sonuçlardan kaçmanız zor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Ocak 2018)
Altından kalkamayacağınıza inandığınız sorunlar, her gün biraz daha azalıyor. Bu konularda çok özel becerileri olan biriyle dayanışma içindesiniz. Bu dayanışmayı yakında küçük bir ortaklığa dönüştüreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2018)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Ocak 2018)
Bir ek gelir müjdesi alabilirsiniz. Tedbirli davranmanızın karşılığını göreceksiniz. Bugün bazı ani ihtiyaçlar ortaya çıkabilir. Birikiminizi en gerekli durumlara saklamanız, bu ihtiyaçlar karşısında kararsızlık yaşamanıza neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Ocak 2018)
Ailenizden bu aralar uzakta kalmak sizi mutsuz etmiş durumda. Bu yüzden iş yerinizde her şeye alınganlık yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed