İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Bugün özellikle kariyer ilişkilerinize dikkat kesilmeli bu konuda bazı pürüzler yaşayabileceğinizi bilmelisiniz. Önceden vermiş olduğunuz bazı kararlar hiç umduğunuz gibi yürümeyebilir. Çalışma hayatınızda, iş ortamıyla ilgili bazı yenilikler isteyebilir, şartlarınızla ilgili beklentilerinizde iyileşmeler talep edebilirsiniz. Ilımlı ve sempatik bir dil kullanarak ikna edici iletişiminizle bu isteğinizin olması hayal değil.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Bugünü keyifli geçirmeye kararlısınız, bazı endişelerinizden arınmışsınız. Önünüzde birkaç tercihi olan bir yol ayrımı görünüyor. Bu tercihlerden biri, sizin için sakıncalı olabilir. Uzakta bulunan sevdiğiniz bir kişiden sevinçli bir haberiniz var. Duygularınız hareketleniyor. Bunu ortaya çıkarmamaya çabalar gibi bir haliniz var. Duygularınızı açığa vurma huyunuzu bırakmış görünüyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2018)
AŞK: Son günlerdepartnerinizle aranızdauyumlu bir ilişkigörünmüyor. Siz dahamaceraperestsiniz o iseher konuda daha realist.PARA: İşinizde oldukçakeyifsiz görünüyorsunuz ve bunuatlatmakta sıkıntı çekiyorsunuz. Özelhayatınızı işinize yansıtmamalısınız.SAĞLIK: Hayata karşı olumlu bakışaçısınız her şeye rağmen baskın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Yakınlarınızla aranızda günlük sorumluluklar nedeniyle sorunlar yaşanabilir. Onların yapmadığı ya da zaman ayırmadığı işler sizin üzerinize kalabilir. Bunun sizi yorduğunu dile getirmezseniz sinirsel gerginlikler yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Başkalarına bağlı konular yüzünden zorlanabilirsiniz. Finansal konularda hareketli bir gün olabilir. Borçlar ve alacaklar gündeme gelebillir. Özellikle ortaklarınıza ve ortak hesaplarınıza ayrı bir özen göstermelisiniz. Bu konuyla ilgili gelişmeler olabilir. Ortaklarınızla yeni bir yatırım kararı almak ya da ortak hesabınızdan yapılan bazı harcamaları kısmak gibi kararlar söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Detayları yerinde değerlendirip çözmeniz, ilişkileri kolaylaştırıyor. Çok önemli görüşmelerde ciddi gelecek kararları alabilirsiniz. Çalışma ortamınızda doyumlar içinde görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Bugün aşık olabilir, yeni bir iş bulabilir veya iş teklifi alabilir, sanki piyangodan çıkmış gibi, havadan gelen bir paraya kavuşabilirsiniz. Gerginlikten uzak iş ortamınız, iş yaşamınızda artık şansı yakaladığınızı gösteriyor. Bazı iş ilişkilerinizdeki mesafeyi biraz daha aralamanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Çok yakınlarınızla her şeyinizi paylaşıyorsunuz ama biraz daha uzak çevreniz neredeyse sizi cimri olarak kabul ediyor. Gönlünüzden geçen bonkörlüğü pratiğe yansıtırsanız daha çok sevileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Uzun bir zamandır bir aile büyüğünü ihmal ediyorsunuz. O bunu sorun etmiyormuş gibi görünüyor. Ama ilginizi arttırırsanız onu ne kadar çok sevindirdiğinizi göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed