İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2020)
Aşk hayatınızla ilgili yakın çevrenizden bir şeyleri saklayarak ya da onlara olduğundan farklı göstermeye çalışarak gerçeklerden kaçmaya çalışıyorsanız yine hata ediyor olabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız aynı sorunlarla tekrar buluşmak istemiyorsanız bu konuda kendi içinizde artık bir düzenleme yoluna gitmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Ağustos 2020)
Günlerdir gerçekleşmesini arzu ettiğiniz beklentileriniz bugün gerçekleşebilir ve sizi memnun edebilir. Genel olarak sakin bir gün geçireceksiniz. Fakat akşama doğru beklenmedik bir olumsuzlukla karşılaşabilirsiniz. Bugününüzü evde fazla geçirmeyin ve dışarıda dolaşın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2020)
Kendinizi yaşananlardan dolayı sorumlu hissetmeyin. Herkes bir şekilde hayatında hatalar yapabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2020)
İşteki fedakârlıklarınızın ve aldığınız sorumluluklardaki kararlı tutumunuzun meyvelerini toplayacağınız günleri yaşıyorsunuz. Sorumluluklarınızı sonuna kadar bilmeniz güzel ancak eğer işte kendinizi bu kadar harap ederseniz, ihmal edilme nedeniyle ailenizden duygusal tepkiler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2020)
Daha fazla zaman alan ve emek verilmesi gereken işler yoğunlaşıyor. Daha pratik olmalı hızlı ilerlemelisiniz. Kendi düzeninizi yeniden oluşturmak, bazı zayıflıkları aşmak sizin elinizde. Zira çok yorulduğunuz ancak disiplinli hareket ettiğiniz bir dönemdesiniz. Daha değişik sistemler geliştirmek size başarılı sonuçlar getirecektir. Keyifli kısa tatiller dinlenmek için fırsat olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Ağustos 2020)
Yükünüzü azaltmak için daha yetkili mercilerle görüşmeniz gerekebilir. İstikrarlı ve düzgün ilişkileriniz, çok haklı taleplerinizin karşılıksız kalmayacağının teminatı gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2020)
Bazı rahatsızlıklarınızı sevgilinize belli etmemeye çalışıyorsunuz, ama yine de ilişkinize yansıyor. Çok açık olmak en iyi yöntem olacak. Eski sevgilisiyle dostça görüşmeler, kafanızda karışıklıklar yaratmayabilir. Kariyerinizle ilgili yaptığınız planları gözden geçirmenin zamanı geldi..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Ağustos 2020)
Parasal konularda olumlu gelişmeler bekleyebileceğiniz bir gün. Harcamalarınızın beklemediğiniz bir kaynak yoluyla karşılanması söz konusu. Sizi arayanların ulaşabilecekleri bir konumda bulunmaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Ağustos 2020)
Gün içindeki bazı olayların gelişimi psikolojinizi olumsuz yönde etkileyebilir ve sağlık durumunuzda bazı sorunlar yaşamanıza sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed