İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Bugün aradığınız fırsat çıkabilir. İnsanlardan hemen etkilenebiliyorsunuz. Bir münakaşaya karışmanız ya da aşırı gayret sarfetmeniz gereken bir işe girişmeniz olasıdır. Sevdiğiniz insanlara karşı dengesiz davranışlarınız olabilir. Aşırı karamsar bir döneme giriyorsunuz. Evinizle ilgili gayretler içinde olabilirsiniz. Evinizle ilgili tamirat ya da bazı hazırlıklar sizi yorabilir. Yaptıklarınız boşa gitmeyecek ve uygun karşılığı göreceksiniz. Bazı şeylerden de fedakarlık yapmanız gerekebilir. Evli bir insansanız ve eğer isterseniz evlilik ilişkilerinizi düzene sokmaya muktedirsiniz. Siz bir erkekseniz bugün maddi açıdan şanslısınız Hangi konu olursa olsun yeni Teşebbüslerde bulunmaktan korkmayın. Eğer siz bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkekten, bilinçaltı seviyenizde bazı önemli istekleriniz olabilir. Bunlar bugün açığa çıkabilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Bazı zorunluluklarla gönülsüz giden bir yakınınızı uzak yerlere uğurlayacaksınız. Önümüzdeki günlerde bu anlamda üzüntüler söz konusu. Dominant kişiliklerin dost çevrenizde sorunlar yarattığını düşünüyorsunuz. Birtakım kümeleşmelerin bilinçli örgütlendiği fikrindesiniz. Bu konularda sağlıklı tartışmalarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Kartınız Geçiş... Bugün tıbbi olarak birçok konuyla ilgilenmenize rağmen mide ağrılarınız artabilir. Uzun süredir stresli günler geçirdiniz. Sinirsel yaşadığınız bir ağrı olsa gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Günün erken saatlerinde işlerinizde bir tıkanıklık ve genel olarak bir tutukluk hali söz konusu ola-bilir. Sabırlı davranıp yine de yılmadan çalışmaya devam ederseniz günün devamı çok daha akıcı ve güzel bir tempoda geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Sizi huzursuz eden pek çok konu ile yakından ilgilenmeniz gerekecek. Zira geçmişe ait konularla daha fazla içli dışlı olmanız lazım. Ãœzerinizdeki baskılar, zorunlu beklemeler sizi zorlayabilir. Duygusal olarak güçlü olmalı bazı bitişleri kabullenmelisiniz. Sizin dışınızda gelişecek konuları kontrol etmekten kaçınmalısınız. Yarın her şey çok daha net hale gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Hafta sonuna doğru birtakım toparlanmalar sizi oldukça rahatlatacak.İş yaşamınızdaki düzenliliğiniz, yine de bazı aksamaların önüne geçemiyor. Daha radikal kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Duyacaklarınız keyfinizi kaçıracağından, görüşmeye hazırlıklı gidin. İşinize müdahale eden biri var var, özgürlüğünüzü kısıtlanmış gibi hissediyorsunuz. İş ortamınızda güvensizlik kaynağınız olarak gördüğünüz bu kişiyi dikkatle izlemeniz yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Parasal konularda beklemede olacağınız bir döneme girdiniz. Bazı yatırımlar yaptınız ve bu yatırımların maddi karşılığını bekliyorsunuz. Bugün yatırımlarınızın takibi ile meşgul olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Sağlığınıza hiç özen göstermez oldunuz, mevsim dönümlerinde problemler olabilir. Hafta sonlarını dinlenmeye ayırın, aktivitelere değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed