İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Bugün özel ilişkilerinizde bazı haksızlıklara maruz kalabilir ve kendinizi hak etmediğiniz şekilde duymanız sizi öfkeli bir hale sokabilir. Bu haksızlıkların nedeni belki de sizin şimdiye kadar sürdürdüğünüz yanlış iletişim sistemi olabilir. Bu nedenle önce hatayı kendinizde aramalı nerede yanlış yaptığımızı tespit etmeli ve sonrasında karşı taraf hatalı ise ona hatalarını açık yüreklilikle belirtmeliyiz. Yine içimizde biriken ve sebebini tam olarak bilemediniz şüphelerle karşı tarafı yargılama içerisine girmemeli ve ilişkinizi zedeleyecek bu tür şüphelerden emin olmadığınız sürece kendinizi korumayı bilmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mart 2018)
Şu günler akraba çevrenizden alacağınız bazı duyumlara kolayca inanmamanız gerekiyor. Bazı haberlerin size abartılarak gelmesinin nedenini çabuk kuruluşa gelen özelliğinizde aramalısınız. Yakın bir zamanda gönlünüzü şenlendirecek harika bir çiftle tanışacaksınız. Bu tanışma, yeni tanışmalara karşı takındığınız tutucu tavırdan sizi kurtaracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Kartınız Kıyamet... Parasal endişeleriniz bugün artabilir. Geçmiş dönemde isabetli verdiğiniz kararları bugün yok ediyor gibisiniz. Sonucuna katlanmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Yeni bir ilişkiye başlayacaksınız. Bunu değerlendirmek için kendinize zaman tanıyın. Beraberliğin gelişimi için acele etmeyin. Aldığınız işaretler, bu ilişkinin iyiye gitmeyeceğini gösteriyorsa sürdürmeye çalışmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Aile içi ilişkilerin gündeme geldiği söylenebilir. Bu günleri dikkatli geçirmeli, ilişkilerinizi daha sakin değerlendirmelisiniz. Zira süregelen işleriniz, yerleşimle ilgili sorunlarınız sizi yeterince uğraştırıyor. Tamamlanması gerekli yeni işler ve elinizdeki kaynaklar konusunda kararlar almak bu dönem zor olacak. İlişkilerde çift durumlar sizi zorlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mart 2018)
Bazı iş toplantılarında konuşmacı olacak, ilgilendiğiniz konunun detayları hakkında bilgi vereceksiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesine uygun etkiler altındasınız fakat yine de yüksekten uçmamaya gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Birinin kalbini kazanmak adına ısrarlı aramalarınız, onun sizden daha da uzaklaşmasına neden oluyor. Bu konuda zamana güvenip sabretmelisiniz. Beklemediğiniz ilginç gelişmeler, ilişkinizle ilgili yeni kararlar almanıza yol açacak. Son zamanlarda işlere yoğunlaşmakta güçlükler çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mart 2018)
İki yakanız bir araya gelmiyor. Bir açığı kapatırken, başka bir yerden yeni bir açık veriyorsunuz. Ãœstelik sorumlu olduğunuz insanlar da var. Bugün iyi bir haber alabilirsiniz. Geçici bir çözüm sizi rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mart 2018)
Kendinizle bu kadar barışık olmanız çok güzel de, zaman zaman hata yaptığınızı görmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed