İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Finansal durumlarınızı toparlayacağınız ve uzun vadeli yararlı ortaklıklar içerisinde olacağınız güzel bir süreç başlıyor. Maddi konularla ilgili atacağınız adımlar ve ve yine bu konuyla ilgili görüşeceğiniz kimseler sizlere bambaşka kapılar açarak uzun süredir hayalini kurduğunuz başka bir yere yerleşme hayalini tekrar canlandırabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Haftaya biraz yorgun ve sorunlu başlıyorsunuz. Hafta tatiliniz hiç de dinlendirici geçmedi. Önceden planlamadan çıktığınız küçük geziniz hepinizin enerjisini tüketti. Hafta ortasına doğru mutlu haberleriniz var. Sizinle ilgili iyi şeyler düşünen birileri sizi çok şaşırtacak. Bu kadar ilgi duyulduğunuza, sevildiğinize siz de şaşıracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Hakkınızda çıkan söylentilere kulak asmamanız en doğru hareket. Uzun zamandır kendi dost ve düşmanlarınızı ayırt etmeyi o kadar güzel beceriyorsunuz ki zekanızı takdir etmek gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Bugün güzel işler yapabilirsiniz. Maddesel kaygıların bu tutkulu hisleri engellemesine izin vermezseniz çok verimli olabilir gün sizin için. Fiziksel olarak sağlığınızı geri planda tutmadığınız takdirde gücünüz yerinde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Ay burcunuzda yolculuğunuz sürdürüyor. Son derece dinamik ve hevesli enerjilerle pek çok yeni adım atıyor, kendinize yönelik konulara daha fazla odaklanıyorsunuz. İş ve para durumunuzda yaşanan olumlu süreçten yararlanmak adına çok şey yapabilirsiniz. Değişken şartlar altında olmanızdan dolayı yeni arkadaşlıklar, size keyif getiren ilişkilere yönelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Son derece hareketli ve çeşitli konulara yöneldiğiniz bir dönemdesiniz. Bugün daha çok kişisel çalışmalarınıza önem verecek, kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Maddi konularda iki farklı eğilim içine gireceksiniz ve bütçenizi dengelemeye çalışacaksınız. Ancak bugün hesapta olmayan bazı harcamalar yapabilirsiniz ve bu harcamalar uzun sürede sizi zorlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Birlikte olduğunuz insanı kaybedebilirsiniz ve onu kaybetmek hayatınızın gidişatını oldukça olumsuz etkileyebilir. Onu elinizden kaçırmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed