İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Beklentilerinizin şu zamanda yerine gelmesi an meselesidir. Ancak siz bunu yeteri kadar istiyor musunuz? Bunu bilmeniz gerekiyor. Bir zamanlar çok isteyip de geri tepen şeyler artık hayatınıza dâhil olmak niyetinde. Ayrıca sosyal çevrenizden bazı kişilerin maskesini düşürdüğüne şahitlik edebilirsiniz. Dikkatli olup herkese güvenmemeyi öğrenmeli ve bazı sırları sadece kendinize saklamayı öğrenmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Bugün genelde düşünceli ve sıkıntılı olacaksınız. Özellikle sabah saatlerinde bu psikolojiniz çok yoğun olacak. Öğlen saatlerinde arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz ile bu psikolojiden biraz da olsa kurtulacaksınız. Arkadaşlarınızla beraberler sık sık gittiğiniz mekanlara gidebilir , bu mekanlarda gönlünüzce eğlenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
İlişkinizin başlangıcında partnerinizle oyun oynuyor gibisiniz. Çocuklar kadar şen şakraksınız. Onun gönlünü bu sempatik tavırlarınızla kazandınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Çevrenizde daima size inanan dostlarınız olsun istiyorsunuz. Bugün iyi niyetli yaklaşımlarınızın yanıtsız kalmayacağından emin olmak isteyeceksiniz. Çalışma alanınızda belli bir konumu korumak istemeniz yüzünden huzursuz oluyorsunuz. İş fırsatlarını değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Çalışma temponuz ve bitmesi gereken işler sizi yormakta. Özellikle bu günden itibaren yeni sorumluluklar ve tutku ile sarılmanız gereken konular öne çıkacak. Bu sıkı tempo esnasında işlerinizi iyi planlamalısınız. Uzunca bir süre yeni organizasyonların sizin sorumluluğunuzda olması gerekebilir. Gün ortasından sonra ilişkiler ve yakın arkadaşlıklar hayatınıza pozitif paylaşımlar getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Şubat 2018)
İş yaşamınızdaki yeteneklerinizin herkes farkında, ama yeteneklerinize güvenerek sizden beklenen enerjiyi yeterince göstermiyorsunuz. İş yaşamınızda yeni ve parlak gelişmelerin olacağı bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Sınırlarınızı iyi belirlemişsiniz. Yine de küçük harcamalarınıza daha uygun çözümler üretebilirsiniz. Bugünden bu konuda yeni alışkınlıklar edinmeye çalışmak iyi bir başlangıç olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Dış görünüşünüze yeteri kadar önem vermiyorsunuz. Kendinize zaman ayırmalı , görüntünüze gereken önemi vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed