İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Diğerlerinin memnuniyetini sağlayabilmek için istek ve ihtiyaçlarınızı arka planda bırakıyor olabilirsiniz. Aşırıya kaçmamak kaydıyla kendi öneceliklerinizi de ihmal etmemeniz gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Sabah saatlerinde alacağınız bir haber sizi çok sevindirebilir. Bir arkadaşınızın yaşamını değiştirecek olan bu haber, dolaylı olarak sizi de etkileyecek. İyimserliğiniz ve huzurunuz kimsenin gözünden kaçmıyor. Bunda, iş yaşamınızdaki olumluluklar kadar, yeni yaşadığınız ilişkinin de payı var. Bazı ailevi sorunlarınız dışında her şey yolunda sayılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2021)
AŞK: Duygusal açıdan en hassasgündesiniz. Ama gerçekle iç içedeğilsiniz. Kafanızda yarattığınızbir takım hayalleri gerçek sanarakpartnerinize karşı kırıcıoluyorsunuz. O size karşı birçokşeyi zaten kanıtladı.PARA: İş dünyasında kavgacılıkla amaçlarınızaulaşmak istiyorsunuz. Kendinizi ifade etmeninyolu bu olmamalı. Emeklerinizi yok edebilirsiniz.SAĞLIK: Sağlık sorunlarınız git gide azalıyor.Ufak ağrılarınızı kafanıza takıp sorun yaratmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Tüm iş yoğunluğunuza rağmen kendinize mutlaka zaman ayırın bu günlerde. Hayatınızda bazı revizyonlar, fiziksel değişiklikler, yaşam tarzı değişiklikleri için daha önce önünüze gelmemiş fırsatlar bu kez kapınızı çalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Yurt dışı bağlantılı konularda artan sorumluluklara rağmen ilerleme elde edebileceksiniz. Eğitsel çalışmalarınıza yön vermeniz ve olumlu adımlar atmanız söz konusu. Olumlu başlangıçlara ilerlediğiniz bu günlerde ani gelişmelere hazır olmalısınız. Hayatınıza farklı ufuklar katabileceğiniz fırsatlar bulacaksınız. Başkalarından beklediğiniz destekler öne çıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Bazı kişilerde birtakım kötü niyetler seziyorsunuz. Bugünlerde iş ilişkilerinizde bazı operasyonlar yapabilirsiniz. Sırtınızı güvende hissetmek, sizin için iş yaşamının olmazsa olmazlarından biri gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Bütçenizi dengelemeye önem vermenize rağmen bugün bunu başarmanız kolay olmayacaktır. Hesapta olmayan bazı harcamalarda bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Kıskançlıktan kaynaklanan bir hakarete mazur kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızı iyi seçmeli ve onlarla ilişkinizde dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed