İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2020)
Bu ay duygusal gerilimler çok yoğun. Eşiniz ya da sevgiliniz size karşı çok ilgisiz davranabilir, onda yaratacağınız gerilim aranızın iyice açılmasına sebeb olabilir. Bu yüzden anlayış ve fedakarlık göstermesi gereken kişi siz olabilirsiniz. Bu durumu hoşunuza gitmese bile istikrarlı bir devre geçirmek istiyorsanız gelişmelere dikkat etmeniz gerekiyor. Onunla ilişkinin bozulmaması ve aranıza kırgınlık girmemesi için bir araya geldiğinizde sorun yaratabilecek konuları gündeme getirmekten kaçınmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Kasım 2020)
Bugünlerde aile ilişkilerine alışılmadık biçimde zaman ayırmanız bütün bireyleri sevindiriyor. Ailenize sevinç ve şaşkınlığı bir arada yaşatıyorsunuz.Hafta sonunuzu tam istediğiniz gibi değerlendiremediniz. Daha başka hazırlıklarınız, daha başka beklentileriniz vardı. Pek haz almadığınız biriyle, isteğiniz dışında bir arada olmak zorunda kaldınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2020)
Kartınız Sessizlik... Uzun süre çevrenizden ve dostlarınızdan uzak kalarak gizli planlar yapıyordunuz. Bugün bu planlarınızın açığa çıkma günü. Herkes sizi hayranlıkla izleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2020)
Arkadaş çevreniz ya da içinde bulunduğunuz gruptan birileri anlamsız bir şekilde fevri tavırlar sergileyecek. Konu özellikle beklediğiniz bazı maddi desteklerle ilgili olabilir. Her durumda işinize taş koymak deyimi gerçek olacak sanki. Ortağınızın tavırları sizi rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2020)
Hayatınıza giren yenilikler aynı zamanda farklı konulara olan ilginizi büyütüyor. Hayat felsefenizi kurmak ve başkalarının deneyimlerinden yeni fikirler kazanmak adına olumlu bir dönemdesiniz. Eğitim hayatınızı içine alan girişimler bu günlerde hız kazanacak. Kişisel gelişiminize yaptığınız yatırımlar iş hayatında dikkat çekeceğiniz imkanlar getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Kasım 2020)
Yeni bazı düşüncelerle, eski planlarınız arasında çelişkilere düşebilirsiniz. Olaylara tarafsız bakmaya çalışmalı ve daha esnek stratejiler belirlemelisiniz.Yapmak istediğiniz bazı şeyleri yapmakta zorlanabilirsiniz ve bu sizi rahatsız edecektir. Düşüncelerinizi isteğiniz konulara yönlendirmeniz ve olayların üzerine konsantre olmayı başarmanız kolay olmayacaktır. Özellikle kafanızda bazı soru işaretleri ve nasıl davranmanız gerektiğine ilişkin sorunlar varsa karar vermek için bu günün geçmesini bekleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2020)
Aşk yaşamınızda bu kez mantık hesaplarından uzak durmanız gerekiyor. Bu konularda kendinizi engelleme huyunuz, yine zarar verebilir. Kendinize yetebiliyorsunuz, ama üzerinizdeki kaçınılmaz sorumluluklar sıkıntı yaşamanıza neden oluyor. İnsanlara ani ve sert tepkiler vermeyin
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Kasım 2020)
Yakınlarınızın geleceğinizi düşünmenizle ilgili öğütleri bir kulağınızdan girip ötekinden çıkıyor gibi. Sadece yaşadığınız günden sorumluymuşsunuz gibi davranmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Kasım 2020)
Küçük bir ortaklığa soyunduğunuz kişiyle ilgili aldığınız referanslar, biraz şaibeli gibi. Şu birkaç gün içinde sıkı bir iş insanı duyarlılığıyla sinyalleriniz açık olmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed