İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2019)
Para konularında daima çok dikkatli davranmalısınız, uzun vadede işinize yarayacak konularda son derece başarılı adımlar atabilir ve iş konusunda zor olanı başararak prestij kazanabilirsiniz. Sorunlar ne olursa olsun başınızı kaşıyacak vakit bulamayabilirsiniz. Yakın arkadaş çevrenizden biriyle birlikte olabilir ve onunla beraber olmanın getirdiği mutluluğu yaşayabilirsiniz. Zamanının akıcılığına karşı sizin dayanma gücünüz ve kendinize olan inancınız yaptığınız işleri sıkıntılı bile olsa başarıyla sonlandırmanızı sağlayabilir...
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mart 2019)
Size kısa zamanda bir seyahat görünüyor. İşi ve kısa bir tatili bir arada çıkartabileceksiniz. Eski dostlarınızı aklınızdan çıkartamıyor oluşunuz yetmiyor, onlara karşı daha tatmin edici, sevindirici davranabilirsiniz. Bu anlamda birtakım ziyaretler için çok uygun fırsatlarınız olabilir. Aile ilişkilerinizdeki bir konudaki yetersizlik, size bazı ek sorumluluklar yükleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2019)
AŞK: Sevdiğiniz kişiden bir şeylerisaklamanız sizler için pek hayırlıdeğil. Bugün hafiye gibi siziizleyerek sırlarınızı açığaçıkaracak. Zor anlaryaşayacaksınız. Başkasındanduymadan siz ona açılın.PARA: Sizi öncü görmeleri mutlu olacağınızınsinyallerini veriyor. Parasal konularda bazıyakınlarınızın zor geçen işlerini haledeceksiniz.SAĞLIK: Sorunsuz, huzurlu, zinde kafayla günebaşlayacak ama aşk konusu başınızı ağrıtacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2019)
Sevginizi ve gerçek duygularınızı dile getirmek bugün size kazanç sağlayacak. Aslında açık bir iletişimin pek çok sorunu ya da tıkanıklığı çözeceğinin siz de farkındasınız. O zaman değerlendirin karşınıza çıkacak fırsatları.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2019)
Taşınmaz mallar, uzun vadeli yatırımlarınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili daha ölçülü ve gerçekçi değerlendirmeler yapma eğilimindesiniz. Aklınızdaki planı hayata geçirmek için adım atabilirsiniz. Bu adımınız taşınma, şehir değişikliği ya da bütçenize uygun bir ev satın alma şeklinde olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mart 2019)
Size duyulan sevgiyle birlikte, çalışma temponuzla saygı da fazlasıyla hak ediyorsunuz. Fedakarca çalışmalarınızın karşılığını bulabilmeniz için, bazı kapıları tıklatmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2019)
Bazı rahatsızlıklarınızı sevgilinize belli etmemeye çalışıyorsunuz, ama yine de ilişkinize yansıyor. Çok açık olmak en iyi yöntem olacak. Eski sevgilisiyle dostça görüşmeler, kafanızda karışıklıklar yaratmayabilir. Kariyerinizle ilgili yaptığınız planları gözden geçirmenin zamanı geldi..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mart 2019)
Bugün yine gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Bu konudaki uyarılara kulak asın. Kendinize verdiğiniz sözü tutamıyorsunuz. Bütçenizin üzerinde harcamayı alışkanlık haline getirmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mart 2019)
Karakteristik özelliklerim deyip üzerine gitmediğiniz bazı huylarınız acele operasyonlar gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144588 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed