İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Cazibeni kullanarak yeni bir ilişkinin temelini rahatlıkla atabilirsin. Hatta hoşlandığın birisi ile ilişkini geliştirebilirsin. Aşktan yana şans sana gülecektir. Bunların dışında dönemin sende yaratacağı rahatlık duygusuna kapılarak tembelleşebilirsin. Pratik yönlerini kullanma bakımından iyi bir dönem olacak. Bunun yanında maddi zorlanmalarında kısmi rahatlama görülecek. Ama ayrıca harcamaların da artacağını hatırlatırım. Bu artışlar daha çok ev yönünde olacaktır.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Nedenini belirleyemediğiniz sıkıntılarınız yüzünden bocalamalar yaşayabilirsiniz. Bilinçaltı dürtülerinizin sizi yönlendirebileceği bugün, ikili ilişkilerinizde dikkatli karar vermelisiniz. Yakın çevrenizle olan iletişiminizin büyük hız kazandığı görülüyor. Kısa yolculuklar, eğitim konuları ve akrabalarınızla olan ilişkileriniz yoğunlaşırken çıkabilecek anlaşmazlıklara karşı hazırlıklı olmanızda yarar var. Zaman zaman sabırsızlık eğilimi gösterseniz de, topraktaki yoğunlaşma temkinli davranmaisteğinizi güçlendirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Kartınız Geçiş... Bugün duygusal dengenizi korumak için birçoketkinliğe katılmaya çalışıyorsunuz. Yalnız kalmaktan ürkmenize rağmen dostlarınızdan haber almıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Sosyal ve girişken olacaksınız bugün. Olaylara olumlu tarafından bakmak olumlu olan sonuçları getirecek size. Açık fikirli insanlar da size bu yaklaşımlarınızda destek olacaklar. Bugün çevrenizde onların olmasına dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Bugün yapabileceğiniz çok iş var. İş hayatının getirdiği sorumluluklar karşısında planlı olmanız gerek. Zira sizi yorucu ve tempolu bir gün bekliyor. İşte daha fazla fedakarlık yapmanız gerekebilir. Zekanızı ortaya koyabileceğiniz konular ise dikkat istemekte. İş hayatından gelebilecek maddi kaynaklar ise sorun yaratabilir. Beklentilerde ölçülü olunmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Alacağınız birtakım yeni bilgiler zaman, zaman düşündüğünüz iş değişikliğini bugünlerde gündeminizden düşürecek. Epeydir beklenen düzenlemeyle ilgili yakında yeni gelişmeler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Aşkın gözlerini kör ettiklerinden biri de siz olmalısınız. Tüm tehlikeleri görüyor yine de bu ilişkiyi yaşamaktan zevk alıyorsunuz. Tutku dedikleri bu olsa gerek! İşinizle ilgili bazı hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için önünüze koyduğunuz zaman, yeterli gelmeyebilir, biraz daha sabır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Bugün işinizde yeni bir aşama yapabilirsiniz. Bazı alım ve satım işlerinde kazançlı çıkabilirsiniz. Bu başarınızda kurduğunuz bağlantıların önemi büyük bunun sakın unutmayın ve para ilişkilerinizi sıkı tutmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Bir süreden beri beklediğiniz bir gelişme bugün olabilir yada olumlu anlamda önemli adımlar atılabilir. Bazı ortak çalışmalar yapabileceğini bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed