İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
İlişkilerinizde genel anlamda duygularınız ve egonuz arasında denge kurmak önemli olacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Bazı gurur duyduğunuz özellikleriniz, ilerde sizi ciddi yalnızlıklara götürebilir. Komşu türü bir topluluk içinde yapılacak bir nezaketsizlik, sizi oldukça etkileyecek. Kendi çabalarınızla hayatınızı zorlaştırdığınızı düşünen dostlarınızla bugünlerde kuracağınız yakın diyalog, sizi doğru istikametlere götürebilecek. Hatalı seçimler ve inatçılık, bugünlerde sizi küçük çıkmazlara sokacak gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
AŞK: Aşk hayatınızı kontrolaltında tutamadığınızı bilmek siziüzüyor. Partneriniz karşısındaüstünlük kurmak istediğiniz açıkancak onun da fikirleri olduğunukeşfetmeniz gerekiyor.PARA: İşlevsel açıdan bugünoldukça hızlısınız ancak dalgınlığınız sizi eleveriyor. Ajanda tutma alışkanlığı edinmelisiniz.SAĞLIK: Bugünlerde güçsüz düşmeniz olası. Aniiştah kaybıyla gelen hızlı kilo kaybetme nedeniyletansiyon düşmesi sorunu ile karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Şimdiye kadar kendi kural ve prensiplerinize bağlı kalarak bir hayat tarzı sürdürdünüz. Ancak yaşamınıza girecek biri bunu tümüyle değiştirebilir. Bu durumu başta garipseseniz de daha bu duruma sonra alışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Bugün gizlilik ve gizli rakipler konuları öne çıkıyor. Bu durum yüzünden ara ara duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Aşırı korumacı yaklaşımlar sergileyebilir, çevrenizde olan bitene dair huzursuzluk hissedebilirsiniz. Bu gerginlikten kurtulmak için daha sakin ve kontrollü olmanız gerekecek. Akışa güvenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Fedakar çalışmalarınız, yakın bir zamanda çok sevineceğiniz şekilde karşılığını bulabilir. Size odaklı güzel düşüncelerin arkasında iş deneyiminiz ve bilginiz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Sevdiğiniz kişiye karşı daha ilgili davranacak ve onunla yakından ilgileneceksiniz. Kendi ihtiyaçlarınızın arkasında durmanız gereken bugün, barış ve uyum isteği ile sorunları boşverebilirsiniz. Oysaki bunları kulak arkası yapmadan bu güzel günde konuşabilir tatlıya bağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Pek de yakınınız olmayan biriyle yaşadığınız bir para tartışması bugün yeniden açılacak gibi. Herkes sizin ne kadar haklı olduğunuzu biliyor olsa da uzlaşmacı tavırlar puanınızı arttıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Çevrenizde sizden nefret eden çok düşmanınız var. Yakında harekete geçmek isteyebilirler. Dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed