İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Bugünlerde, hayalgücünüz yüksek veya rüyalarınızda artış olabilir. Hayal kurmak güzel, ama hayallere dalıp gerçekle bağlantıyı kopartmamak da fayda var. Ayın son günlerinde ise, ani veya beklenmedik tavırlarınız size zarar verebilir. Dolayısıyla, belli çizgide ilerlemekte yarar olacaktır.Sevgili arkadaşlar burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuzun yorumunu öncelikle okumalısınız. Haftanın gezegen hareketlerinin bizi nasıl etkileyeceğine dair yazımı da hurriyet sosyalde yazarlar bölümündeki köşemde bulabilirsiniz. Hepinize mutlu günler, sevgi ile kalın...
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Hayatın başarı basamaklarını hızla çıkıp en yükseğe erkenden kurulmak istemeniz güzel de, hem o en yüksekte ne yapacağınızı bugünden bilmenizde, hem de bu arada hızla çıkarken atladığınız bazı basamakların sonradan sorun çıkaracağını unutmamanızda yarar var. İstikrarlı olmayan yükselişler her zaman hızlı düşüşlerle sonuçlanır, unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
AŞK: Size bugün katlanmak zor,tam anlamıyla öfke patlamasıhalindesiniz. O güzeldüşüncelerinizi kuşku vekuruntuya yer açarak körelttiniz.Sevdiğiniz kişi size karşı biraztedirginlik yaşamakta.İŞ: Düzenli iş prensibinizden ödün vermemenizharika. Yeni başarılar sizi bekliyor. Harikaprojelerinizi başlatmanız herkesi rahatlatacak.SAĞLIK: Mücadeleci yapınızla sağlığınızı ihmalediyor ve yorgun düşüyorsunuz. Dinlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Bugün tehlikeli sayılabilecek girişimlerden ve hareketlerden kaçınmalısınız. Fiziksel ya da maddi risklerin gerçeğe dönüşme ihtimalini göz ardı etmeyin. Bekle-diğiniz bir ödeme varsa bu konuda sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Daha düzenli ve planlı olmaya bakın. Eldeki işleri tamamlamaya çalışırken ailenizle ilgili konularla ilgilenmeniz gerekecek. Elinizdeki imkanları daha verimli kullanmaya ayrı bir önem vermelisiniz. Evde yapılması gerekli işler ise sabrınızı test edecek şekilde öne çıkabilir. Elle tutulur sonuçlar almak. özel hayatınıza gereken özeni göstermek gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Bugün işyerinizde güne sorun ile başlayacak , günün ilerleyen saatlerinde bu sorunlardan sıyrılacaksınız. Ayrıca bugün size yeni sorumluluklar yüklenecek. Bu yüzden daha önce ilgilendiğiniz bazı iş konularında uzaklaşmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve duygularını size anlatması, keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik hoş istekler içine girebilirsiniz. Aile büyüklerine yeterince zaman ayıramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Parasal olarak şanssız bir döneme girdiniz. Sürekli masraf yapmanızı gerektirecek olaylarla karşılaşıyorsunuz. Bugün de beklemediğiniz bir harcama yapmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Önümüzdeki günlerde, kariyerinizi etkileyecek bir darbe yiyebilirsiniz. Buna hazırlıklı olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed