İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Özel ilişkilerde karşılıklı olduğunu düşünmediğiniz bazı yaşamsal konularda kendinizi tutamayabilir ve partnerinize karşı ani çıkışlar sergileyebilirsiniz. Sanki ilişkiniz tek tarafın zoruyla gidiyor gibi düşünmeniz kafanızda bazı soru işaretlerinin belirmesine neden olabilir. Eşiniz veya partnerinizle açık iletişime geçmek bu durumu bir nebze olsun kurtarmaya yardımcı olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Uzun zamandır görüşmediğiniz bir dostunuz sizi arayabilir ve çözmekte zorlandığınız bir problemi çözmenizde imdadınıza yetişebilir. Size ulaşan bütün mesajları değerlendirmenizde yarar var. Bugün ektiklerinizi biçebileceğiniz bir gün. Bu anlamda genellikle hayal kırıklığı yaşamanıza karşın, bu defa dostluğunuz ve vefalılığınızın karşılığını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
AŞK: Aşkta aradığınız huzuru ergeç yakalayacaksınız ama ilk öncekendi içinde değişim yapmayıöğrenmelisiniz. Bolca hatayapmanız partnerinizisizden uzaklaştırabilir.PARA: Gözünüz hiç bir şeyigörmüyormuşçasına sadece işinize kendinizikanalize etmişsiniz. Neyse ki bu konudabaşarınız bugün daha fazla gözüküyor.SAĞLIK: Yiyecek içecek konusunda dikkatlisiniz.Gribal enfeksiyon size uğramayacak gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Olgun ve aklı başında tavırlarınız çevrenizde sevgiyle karşılanacak bugün. İnsanlar sizinle bir arada olmak isteyecekler. Her organizasyona atılmayıp seçici olmaya çalışın. Samimi ve sevgi dolu insanlarla bir arada olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Ortaklaşa paraların getirdiği sorumluluklar sizi sıkıştırmakta. Özellikle ortak giderlerin aniden artış göstereceği gelişmeler yaşanabilir. Başkalarından gelecek desteklerin kısıtlanacağı bu günleri dikkatli geçirmeye bakın. Finansal açıdan size düşen sorumluluklar olabilir. Yine bu günlerde iş hayatında oldukça hareketli bir dönem. Enerjinizi toplamalı, hedefe odaklanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Mesleki yeterliliğinizle ilgili gözden kaçırdığınız şeyler var. Elinizdeki işin boyutu sizi çok zorluyor. Bu konudaki geri bir adım sizi iddiasız biri yapmayacak, rahat olmalısınız. Her işi kotarmaya çalışmanız gerekmiyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Partnerinize karşı düşündüklerinizi ifade etmekte başarılı olacağınız bir gün. Düşüncelerinizle duygularınız arasında denge kurmaya çalışın. İş hayatınızda istediğiniz, özlediğiniz hareketlenme yakında gerçekleşecek. Buna uygun olarak da mali sıkıntılarınız dağılıyor, bekleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Olduğunuz gibi görünmenizde yarar var. Parayı önemsemeniz, eli açık imajınızı zedelemeyecek. Yeterli bilgi sahibi olmadığınız alanlara duyduğunuz ilgi, birikiminiz açısından oldukça riskli gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Sağlık konusunda problemler yaşayabilirsiniz. İhmal ettiğiniz bir rahatsızlığınız bugün kendini gösterebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed