İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2018)
Bazı konular düşündüğünüz şekilde gelişmeyebilir. Konuya tekrar hakim olduğunuzda yaşananların içindeki dersi veya teselliyi fark edebilirsiniz. Maddi durumunuzu düzenlemeniz gerekiyor. Doğru yatırım ya da bütçe yapmanız durumunda bazı anlaşmalar yapılabilir veya paralar kazanılabilir. Harcamalarınıza ciddi yaklaşmanız ve yapmaya gönüllü olduğunuz çalışmalar finansal geleceğinizi belirleyebilir. Durumunuzu gerçekçi şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Temmuz 2018)
Ticari girişimler ve yurt dışı bağlantılarının gündeme gelebileceği bir gün. Eğitimkonularında ilerleme kaydetmeniz mümkün. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz konularla ilgilenmek size büyük zevk verebilir. Sanatsal ve kültürel faaliyetlerde yer almak istemeniz mümkün. Girişimci çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2018)
Kartınız Boşluk... Yaklaşımlarınız biraz bencil. Kendinizi ön planda tutmak istercesine hareket ediyorsunuz. Oysa içgüdüsel olarak böyle bir karaktere sahip değilsiniz. Sizde hırs yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2018)
Sevdiğinizle sürekli olarak yaptığınızgereksiz tartışmalar, zaman zamanilişkininin tadını kaçırıyor. Onu kırmaktançekiniyorsunuz ancak bugünsabrınız taşabilir. Sonradan pişman olacağınızdavranışlarda bulunmaktan kaçının. Maddi birikiminizidaha gerekli durumlarda harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2018)
Yakın çevrenizde bazı değişiklikler yaşanabilir. Kimi yakınlarınızın taşınacağı veya bir ayrılık yaşadığını duyabilirsiniz. Bu kişiler duygusal olduğu kadar zihinsel açıdan da size yakın olabilirler. Aynı zamanda iyi anlaştığınız yakınçevrenizdeki bir kişinin duygusal durumu ile de ilgilenebilirsiniz. Bugün alacağınız haberler sizi oldukça etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Temmuz 2018)
Ticaret konularında Boğaları oldukça parlak bir gün bekliyor. Analiz etme gücünüzün yerinde olması sayesinde doğru kararlar vereceksiniz. Şansınız da size yardım edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2018)
Sevdiğiniz kişiye karşı daha ilgili davranacak ve onunla yakından ilgileneceksiniz. Kendi ihtiyaçlarınızın arkasında durmanız gereken bugün, barış ve uyum isteği ile sorunları boşverebilirsiniz. Oysaki bunları kulak arkası yapmadan bu güzel günde konuşabilir tatlıya bağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Temmuz 2018)
Yükünüzün artması yeni, ama geçici zorluklar yaşatabiliyor. Bu konularda çok güvenli bir dayanışma içersindesiniz. Yakınlarınızın ısrarıyla önceden yaptığınız bir yatırım, bu günler içinde yüzünüzü güldürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Temmuz 2018)
Kendinizi ifade güçlüğü çektiğiniz konuda, sizi bağlayan duygusallıklardan arınmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed