İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2019)
Belli konulardaki ihmalleri, detayları, hataları ya da yanlışları görmezden gelip, sosyal yaşamınıza ait aktivitelere katılma eğiliminiz yüksek olabilir. Ancak, bu durumun nelere mal olabileceğini doğru hesaplamanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Mayıs 2019)
Bugün, aile içi dedikodular kulağınıza gelebilir ve birinci derecede yakın akraba sorunları sizi üzebilir. Bu sorunlardan uzaklaşmak için dikkatinizi işlerinize yöneltmelisiniz. Böylelikle kafanızı dağıtabilirsiniz. Uzun zamandır aranızın bozuk olduğu bir arkadaşınızla aranızda bir yakınlaşma olacak, görüntünüzde yapacağınız ufak bir değişiklik arkadaşlarınız tarafından beğeni ile karşılanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2019)
Bazı konularda son derece kesin kararlar verip uygulamak için kendinizi zorluyorsunuz. Hafızanız oldukça güçlü olmasından dolayı size söylenenleri unutma gibi bir şansınız yok. Bunun sıkıntısını aslında siz de yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2019)
Yeni bir ilişkiye başlıyorsunuz. Ancak bunu değerlendirmek için kendinize zaman ayırın. Beraberliğin gelişimi için acele etmemelisiniz. Aldığınız işaretler, bu ilişkinin iyiye gitmeyeceğini gösteriyorsa sürdürmeye çalışmayın. İş hayatınızdaki olumsuzluklar tamamen ortadan kalkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2019)
Başkalarına bağlı konular yüzünden zorlanabilirsiniz. Finansal konularda hareketli bir gün olabilir. Borçlar ve alacaklar gündeme gelebillir. Özellikle ortaklarınıza ve ortak hesaplarınıza ayrı bir özen göstermelisiniz. Bu konuyla ilgili gelişmeler olabilir. Ortaklarınızla yeni bir yatırım kararı almak ya da ortak hesabınızdan yapılan bazı harcamaları kısmak gibi kararlar söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Mayıs 2019)
Rekabetin, çekişmenin de bir inceliği olduğunu düşünüyor, tersi davranışlara tepkimeci davranıyorsunuz. İnsanı rahatsız eden fırsatçılıkları iş dünyasının kurallarından sayamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2019)
Bugün aşık olabilir, yeni bir iş bulabilir veya iş teklifi alabilir, sanki piyangodan çıkmış gibi, havadan gelen bir paraya kavuşabilirsiniz. Gerginlikten uzak iş ortamınız, iş yaşamınızda artık şansı yakaladığınızı gösteriyor. Bazı iş ilişkilerinizdeki mesafeyi biraz daha aralamanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Mayıs 2019)
Deneyimlerinle bazı ihtimallere hazırlıklı oluşunuz, sorun yaşamanızı engelliyor. Çoktandır ödenmesi gereken bir alacağınızı muhtemelen bugün de boşuna bekleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Mayıs 2019)
Bugün ya da yarın adımınızı mutlaka doğru atmanız gereken bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed