İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2021)
İçinden çıkılması zor veya oldukça karışık olarak nitelenebilecek durumlar yavaş yavaş çözülmeye başlıyor. Olaylar rayına oturdukça siz de kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mart 2021)
Önce karar veriyor, ardından doğru mu yaptım diye düşünüyorsunuz. Bugün yaşayacağınız bir olay aceleyle karar vermenin zararlarını size gösterecek. Bugün yine Cuma heyecanını yaşıyorsunuz. Tatilden önceki son gün her hafta içinizi şenlendiriyor. Sizin sorumluluğunuzda olan bir yakınınızın bazı sorumsuz davranışları siz yıldırıyor. Önümüzdeki günlerde bir üzüntünüz olacak
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2021)
AŞK: İyi bir partner olabilirsinizama iç huzuru ve dingin birdüzeye ulaşamıyorsunuz.Sevdiğiniz kişi ile sürekli tartışmakonularını siz açarak onun dahuzurunu kaçırıyorsunuz.Özveride bulunmayı bilmelisiniz.İŞ: Hırsla ilerlemeyi, yükselmeyi düşünüyorsunuz.Sanki birileri ile yarış yapıyorsunuz. Bu yoğunlukiçinde para harcamaktan da kaçmıyorsunuz.SAĞLIK: Bedeniniz zayıf düştü. Bugün gün içindevitamin destekli beslenmeye önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2021)
Özel hayatınızda ilk günkü heyecanınızıyaşıyorsunuz. Böyle bir ilişkiyi yakalamaktanmutlu olmanıza rağmenaranızı bozmaya çalışanlar var. İş konusundayeni sorumluluklar almaya hazırsınız.Fırsatları iyi değerlendirdiğiniz takdirde mutluolabileceğiniz bir başka sektöre geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2021)
Haftanın son günü sizi değişik ilgi alanlarına yönelirken bulabiliriz. Son zamanlarda oldukça yoruldunuz. Süren tempoya ara vermek ve hayatın güzel yanlarına odaklanmak sizi dinlendirecektir. Belki de yaratıcı yanlarınızla dikkat çekeceğiniz uğraşlar öncelik kazanacak. Aşk hayatınızı bir kenara itmeyeceğiniz, sevgi ilişkilerinde dışadönük olacağınız söylenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mart 2021)
İş yaşamınızda bazı değişiklikler yaşayacaksınız. Bu değişikliklere en çabuk siz adapte olacağınız gibi bilmediğiniz konu ve alanlara dalarak risk alacaksınız. Pratik zekanız, çevrenizde oluşturduğunuz olumlu arkadaşlıklar size yardım edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2021)
Bugün pişman olabileceğiniz bazı kararlar alabilirsiniz. Bilinçaltı olarak insanlar hakkında olumsuz düşünmeye ve onlara yönelik içten pazarlıklı planlar yapmaya meyillisiniz. Evlilik ya da iş ortaklığı konularında oldukça asabisiniz. Eş veya ortağınıza karşı saldırgan tutumlar içinde olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mart 2021)
Maddi konularda bazı dikkatsizlikler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Hesapta olmayan bazı harcamalar gündeme gelebilir. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmaktan kaçınmalısınız ve aceleci tutumlar edinmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mart 2021)
Sağlığınızı ve enerjinizi etkileyen yararsız yorgunluklardan kaçınmalısınız. Gereksiz uykusuzluklar son günlerde sizi yıpratmış görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed