İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Bu hafta, eviniz veya ailenizle ilgili hızlı değişiklikler söz konusu olabilir. Bazı konularda hatalar yaptığınızı düşünebilirsiniz. Gerçekçi olmaya çalışın. Kafanıza koyduğunuzu yapabileceğiniz günlerde olacaksınız. Aylık burç yorumlarınızda ele aldığım tutulmaların etkilerini de yaşayabileceğiniz bir hafta sonu okumanızı öneririm Niobe’Ce.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Bu günlerde öğrenmeniz gereken çok şey olduğunu göreceksiniz. Yeni heyecanlara ihtiyaç duyuyorsunuz. Ancak attığınız adımlarda dikkatli olmanız gerekiyor. Bugün geleceğinizle ilgili kaygılara kapılabilir ve kendinize yakın hissettiğiniz eski bir dostunuzla bu konu hakkında dertleşebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Öz gezegeniniz Merkür’ün olumlu etkileriyle iletişim düşkünlüğünüz ön planda görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Sanatla ilgilenenler için güzel eserlerin oluşması için uygun bir gün. Sizi besleyen aşk ilişkileri bazen kalbinizi yaralıyor olabilir ama başarılı eserleri buna borçlusunuz. Maddi oluşumlar tamamen lehinize gelişiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Kazanç sisteminizde yaşanan değişim sizi kararlı adımlara götürüyor. Kişisel gelirlerin artırılması yönünde önemli fırsatlar elde edeceksiniz. Yeteneklerinizi öne çıkaracağınız, bütçenizi yeniden toparlayacağınız adımlar atabilirsiniz. Ancak iş hayatında aldığınız sorumluluklar yorucu bir dönem olduğunu anlatmakta. Eksiklerinizi tamamlamaya gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Yakında yeni fırsatlar kapınızı çalabilir. İş konularında, mevcut ilişkilerinizle ilgili olarak, bir yakınınızdan aldığınız eleştiriler, objektif değerlendirebilmeniz halinde size yarar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
İş yerinde kendinizi korumanız gereken bir problemde, işin içine çekiliyorsunuz. Size ait olduğu iddia edilen sorumlulukların çoğu size ait değil. Bugün, her zaman yaptığınız gibi çevrenizdeki insanlarla didişmekten vazgeçin. Sizin bu tavrınız herkesi çileden çıkarıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Son birkaç aydır gemlerini sıktığınız ekonomi durumunuzu biraz daha sıkmanız gerekecek. Elde etmek istediğiniz şeyler için temkinli davranmalısınız. Zira büyük miktarda nakite ihtiyacınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Bazı arkadaşlarınızdaki uzaklaşmanın nedenleri o kadar da anlaşılmaz değil.İlişkilerinizi biraz daha özenli yaşamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed