İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Bazı konuların somut, dokunulabilir ya da materyalize olmaması, hiç varolmadığı ya da imkansız olduğu anlamına gelmiyor. Biraz da, kadere inanarak ilerlemek lazım hayatta. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konuların ön plana çıkabileceği beş günlük süreçtesiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Bugün dış olaylara karşı çok hassassınız. Aileniz dışındaki insanların sorunlarına eğilmek, onların sevinçlerine ortak olmak gibi yeni bir tutum içine girdiniz. Abartmadığınız müddetçe sizi daha sosyalleştirmesi ve sağlam dostluklar kurmanız bakımından oldukça güzel bir davranış. Çalışma hayatınızda yeni atılımlara hazırsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Hakkınızda çıkan söylentilere kulak asmamanız en doğru hareket. Uzun zamandır kendi dost ve düşmanlarınızı ayırt etmeyi o kadar güzel beceriyorsunuz ki zekanızı takdir etmek gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Yeniay ile birlikte yaratıcılık gerektiren işlerde, aşk hayatınızda hareketlenme ve canlılık katan yeni bir uğraşa başlama şansı bulabilirsiniz. Bir hafta sonu seyahati veya yeni bir hobiye başlamak için elverişli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Arkadaş çevreniz ve içinde bulunduğunuz gruplar heyecanlı paylaşımlar içermekte. Yeni kişilerle hemen yeni dostluklar kurmaya hazırken, çevrenizde olup biten gelişmeleri iyi izleyin. Zira yeni gruplar ve sosyal sorumluluk gerektiren konular ağırlık kazanabilir. Biraz daha duyarlı olunması gereken projeler size yeni fikirler verecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Nisan 2019)
İş hayatınızda birçok şey sizin inisiyatifinizde görünüyor. Bunu sağlamak için harcadığınız emek kadar, çevrenizdekilerin mesleki yeterliliğinize gösterdiği saygı da bu inisiyatifte rol oynuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Aşk hayatınızda arkada kalmış sorunları zihninizden silme zamanı. Her konuda doyumlu olmanız gerektiği halde yaşadığınız ilişkinin hoşluklarını yaşayamıyorsunuz. Geçmişteki bir hatalı davranış sizi bugün ürkek ve çekingen yapmış; artık tecrübe edindiniz .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Maddi konularda başarılı olabileceğiniz ve yeni girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Uzun vadeli bazı kararlar alabilirsiniz fakat iyice düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Bugün yediğiniz bir şey yüzünden rahatsızlık duyabilirsiniz. Bu yüzden yiyip içtiklerinize dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed