İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Maddi ve finansal sorunlarınızı çözmek için ailenizden yardımlar alma, onların desteğini yanınızda hissetme adına güzel bir gün. Borçlar ve alacaklar dengesini rayına oturtmak için uzun vadeli çözümler üretmek ve bununla ilgili yakın çevrenizden önemli görüşmeler ayarlamak isteyebilir ve bunun için harekete geçmek isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Bugün her konuda şanslısınız. Karşı cins ilişkilerinizde bazı yeni gelişmeler olacak. Bazı beklenmedik teklifler alacaksınız. İşinizle ilgili önemli bir görevi yükleneceksiniz. Bu durumlarda duygularınız ve aklınızla olaylara hakim gözükmeyi bilmelisiniz ve ayağınıza kadar gelen bu kısmetleri en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Bu gelişmeler geleceğinize yönelik isteklerinizi arttıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
AŞK: Ruhunuz özgür amakontrolden çıkmamalısınız. Ailebireyleriniz aşk hayatınızla ilgilisürekli uyarıda bulunuyor. İkiliilişkilerden uzak kalmanız sizehayır getirecek.PARA: Yeterince pratik olup çabukkarar vereceğiniz işleriniz var. Beklentiniz olanparayı ancak böyle elde edebilirsiniz. Eğermüşkülpesent davranırsanız şansınızı yok edersiniz.SAĞLIK: Her konuda mükemmeli arıyorsunuz.Bilin ki yataklara düşecek bir rahatsızlığınız yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Zor beğenen bir kişiliğiniz var. Sevdiğiniz insanın sizi kazanması için yaptığı jestler hep bu sebeple boşa gidiyor. İş yerinize yeni teknolojileri monte etmeniz sizi ileride kârlı ve prestijli bir ortama götürecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Heyecanlı ve enerjiksiniz. İletişim becerileriniz sayesinde çevrenizdekileri bir mıknatıs gibi kendinize çekeceksiniz. Borsadaki yatırımlarınıza dair bazı gelişmeler olabilir. Ayrıca çocuklarla zaman geçirmek için son derece uygun bir gündesiniz. Eğlenceye ve zevklere yönelik harcamalarınızda artış gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Şubat 2018)
İş konularında biraz daha esnek olun. Başkalarıyla ilişkilerinizde anlaşmazlıkla suçlanabilirsiniz. Kendi fikirlerinizin doğruluğuna inancınız tam olsa da onları uygulamak için daha ağır hareket etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar meydana gelebilir. İlişkilerinizdeki seçimlerinizde sezgilerinize de kulak vermelisiniz. Dikkatli olun! Parayla ilgili yenilikler var. Toplu para alabilirsiniz. Yalnız evde ani ve hiç beklenmedik bir harcama olacak. Bunu gözünüzde büyütüp çevrenizdekilerle tartışmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Sevgilinizin ya da yakın bir arkadaşınızın paraya ihtiyaç duyması üzerine elinizden bir miktar çıkabilir. Bankadaki ya da başka bir yatırımınızdaki paraya dokunma eğilimindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Son günlerde fazla kendinize dönük yaşamanız, kırılmalara neden olabilir. Hayatınızın merkezine kendinizi almanıza ihtiyacınız vardı, ama yine de zaman, zaman yakın çevrenizi de görmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed