İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Bir getirisi olmayan işlerden ya da size bir yararı olmayan kişilerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu esnada bir takım konularda size baskı uygulayan ya da sizi zorlayan kişiler olabilir. Buna izin vermemek sizin elinizde Sevgili İkizler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Kişisel zevklerinize önem veriyorsunuz. Bu öneme belli sınırlar çizmeniz, birtakım ilişkilerinizde kaçınılmaz gereklilik gibi görünüyor. Yakın dostlarınızdan alacağınız bazı duyumlar, size bugünlerde yön verebilir. Ailenizle ilişkileriniz, yakın çevrenizin müdahalelerine çok açık görünüyor. Buna her yerde açık açık konuşarak siz de zemin hazırlıyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Aşk yaşamınızda bir hayli mutlu bir gündesiniz. Taşları yavaş yavaş yerine oturtmaya başladınız. Olumsuzlukları bir kenara bırakmış, gelecek hayalleri kuruyorsunuz. Ancak partnerinizin ailesi sizinle aynı fikirde olmayabilir. Onları ikna etmek artık sizin elinizde...
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Sevdiğinizle aranızdaki ilişki beklediğinizden daha farklı gelişebilir. Biraz daha olumlu ve iyi niyetli olmalısınız. İş arkadaşlarınızla birlikte katılacağınız bir toplantıdan çıkan kararlar iş hayatınızın daha iyi bir noktaya gelmesinde önemli bir etken olacak. Bu firsatı değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Bugün görüşme ve anlaşmalar konularında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mahkemelerle ilgili işleriniz de lehinize gelişecek. Çevrenizde uyumlu ve sıcak paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Rakiplerinize karşı başarılı olabilme fırsatları yakalayabilirsiniz. Gün içinde pek çok sorunu farklı yöntemler uygulayarak kolayca çözeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Son derece aktif bir ortam içerisine gireceksiniz. Ne istediğinizi bildiğiniz müddetçe ayağınıza kadar gelen fırsatlardan yararlanabilirsiniz. İsteklerinizi yerine getirecek şansa ve enerjiye sahipsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Son günlerde sevgilinizle yaşadığınız problemlerle ilgili olarak konuşma zemini bulacaksınız. Birbirinize karşı anlayışlı davranarak sorunlarınızı çözme yoluna gidin. İş yaşantınızda bugünlerde değerlendirilmeye değer fırsatlar üst üste gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Paranızı değerlendirmek için aldığınız tavsiyeler pek akıllıca görünmüyor. Aceleci davranmanıza gerek yok. Paranızın şimdiki yerinde hiç olmazsa değerini koruduğunu biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Bugünlerde çok da gerekli olmayan düşüncelerle dolusunuz. Yaşamınızda daha gerekli olan konulara yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed