İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Bazı kişiler fikir veya planlarınızın güzelliğinin farkına varmayabilirler, ama bu onların işe yaramadığı anlamına gelmiyor. Siz devam edin. Önemli kararlar alma aşamasında olabilirsiniz veya önemli bir anlaşma söz konusu olabilir. Arkadaşlarınızın hayatınızı renklendirebileceği, sürpriz programlara veya ilişkilere açık üç günlük süreçtesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Bu günlerde öğrenmeniz gereken çok şey olduğunu göreceksiniz. Yeni heyecanlara ihtiyaç duyuyorsunuz. Ancak attığınız adımlarda dikkatli olmanız gerekiyor. Bugün geleceğinizle ilgili kaygılara kapılabilir ve kendinize yakın hissettiğiniz eski bir dostunuzla bu konu hakkında dertleşebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Kartınız Mühür... Durup durup aniden kendinizi zora sokmaya bir son verin. Bütün işlerinizi biriktiriyor sonra bir anda hepsinden kurtulmaya çalışıyorsunuz. Aşk problemi yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Partnerinizle konuşmak, fikir alışverişleri, duygu ve düşünce paylaşımları yapmak için ideal bir gündesiniz. Sizi dinleyen ve fikirlerinize değer veren kişilerle bir arada olmanın, zamanı paylaşmanın tadını çıkarmalısınız bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Bugün sizi yoran streslerden uzaklaşıyorsunuz. Eldeki işlere tutku ile sarılacak, tamamlanması gereken konuları aradan çıkaracaksınız. Detaylardan çok iş çıkarabilir, düzeninizi yenilemekte önemli değişikliklere gidebilirsiniz. Bu günlerde hizmet temaları sizi yorabilir. Biraz bedensel yorgunluklara dikkat edin. Sizi mutu eden sosyal ilişkilerde keyifli zamanlar yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Aralık 2020)
İş hayatınızda durgunluk söz konusu. Bugün bu durgunluğu aşmak için bazı görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz. Fakat bu girişimlerden kısa vadede olumlu sonuç alamayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Birinin kalbini kazanmak adına ısrarlı aramalarınız, onun sizden daha da uzaklaşmasına neden oluyor. Bu konuda zamana güvenip sabretmelisiniz. Beklemediğiniz ilginç gelişmeler, ilişkinizle ilgili yeni kararlar almanıza yol açacak. Son zamanlarda işlere yoğunlaşmakta güçlükler çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Pek de yakınınız olmayan biriyle yaşadığınız bir para tartışması bugün yeniden açılabilir. Siz konunun kapandığını sanıyordunuz, o yüzden yeniden açılması sabrınızı taşırabilir. Herkes sizin ne kadar haklı olduğunuzu biliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Parasal konularda çok tutumsuzsunuz. Bugün bu konuda kendinizi frenlemeniz gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed