İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Eğer siz bir İkizler kadınıysanız duygusal hayatınıza zarar verebilirsiniz. Ani ilişkilerden kaçınırsanız, duygusal açıdan olumlu dönemler yaşayabilir ve hemcinslerinizin tepkilerine karşı daha açık konuma gelebilirsiniz. Bir tatsızlık çıkmaması, tamamen sizin davranışlarınıza bağlı. Gereken çabayı göstermelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Akraba, komşuluk türü ilişkilerde korumaya çalıştığınız birtakım dengeler var. Bu konularda karşılaşacağınız duygusal koşullanmışlıkların sizi etkilemesine izin vermemeniz gerekiyor. Önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Özgün görüşleriniz, kazanç kadar kayıp da getirebilir. Bu, ortaya koyacağınız tavra bağlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2019)
AŞK: Partneriniz sizinle beraberolduğu zaman ortam boğucu değilama ezici geliyor. Sürekli onutenkit etmeniz gönül kırgınlığıyaratıyor. Sevginizdehiç şüphe yok ama böyledavranamazsınız.İŞ: Birilerini bulduğunuzda ilk işiniz nasihatetmek. Bu arada başkalarını yanlış yönlendirebilirkâr yapayım derken zarar edebilirsiniz.SAĞLIK: Sürekli öksürmeniz üşüttüğünüzügösteriyor. Terli bir şekilde rüzgarda kaldınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Son zamanlarda moraliniz çok bozuk. Kültürel aktivitelere katılmanızın yanısıra yoğun geziler ve davetler moralinizi yükseltecek. Sevdiğiniz insanı gereksiz kıskançlık gösterileriyle üzmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Ortaklıklarınızı ve parasal paylaşımlarınızı yeniden değerlendirmeniz gerekiyor. En çok ortak yatırım planlarınızı ilerletmekte sorunlar olabilir. Başkalarının kaynakları konusunda risk içeren gelişmeleri göz ardı etmemelisiniz. Duygusal ilişkilerin getirdiği yükler ise bazı sorunlara işaret edecek. Bu alanda gevşemeye ihtiyacınız var ancak, sizin de açık olmanız lazım.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Daha iyi bir organizasyonla iş yükünüz azalabilir. Bugün bu konuda bir konuşma yapabilir, düşüncelerinizi bir kez daha anlatma fırsatı bulabilirsiniz. Birbirinden kopuk çalışmalar işlerin iyi gitmemesine neden oluyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar meydana gelebilir. İlişkilerinizdeki seçimlerinizde sezgilerinize de kulak vermelisiniz. Dikkatli olun! Parayla ilgili yenilikler var. Toplu para alabilirsiniz. Yalnız evde ani ve hiç beklenmedik bir harcama olacak. Bunu gözünüzde büyütüp çevrenizdekilerle tartışmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Akraba bağları içinde bir para meseleniz var. İlgili görünmüyorsunuz, ama içinde olmanızda fayda var. Ciddi para sıkıntılarınız yoksa da, ödemeleriniz biraz sizi bunaltıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Taraf olmaya zorlandığınız tartışmada görüşlerinizi hassas olmanız gerekiyor. Düşündüklerinizi doğruculuk ve özensizlik karmaşası içinde dile getirmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed