İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Bugün yeni başlangıçlar ve yeni hedefler hayatınızda sürpriz yer tutabilecek. Bu konuda sevdiklerinizden bazı güzel ve önemli destekler alabileceksiniz. Yalnız ani gelişen olaylar karşısında da onlara ihtiyaçları olan zamanı tanımalı bu konuda onlara biraz daha esnek davranmalısınız. Kendinize nasıl davranılmasını istiyorsanız karşı tarafa da aynı şekilde davranmalısınız ki hayatın dengesi yerini bulabilsin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Duygusal açıdan kendinizi yalnız hissedebileceğiniz bir gün. Yaratıcı düşüncelerinizle oyalanabilir, kendinizi ruhsal yönden geliştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla iletişiminizi güçlendirmek için uygun fırsatlar bulmak kendinizi iyi hissettirecektir. Geçmişe dair hesaplaşmalar yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Partnerinizden çok farklıçizgi içindesiniz.Ona karşı sonderece kibar venazik olsanızda; aksi gibionun birazkabalaştığı gün olabilir.Bunun için ağzınızı veaklınızı fazla yormayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Şimdiye kadar prensiplerinize bağlı bir hayat tarzı sürdürdünüz. Yaşamınıza girecek biri bunu tümüyle değiştirebilir. Bu duruma tepki gösterseniz de sonunda uyum sağlayacaksınız. Maddi sıkıntılarınız sürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Kariyerinizle ilgili şaşırtıcı adımlar atabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanıp kimsenin beklemediği kararlar alabilir, ilginç projeler hazırlayabilirsiniz. Bu tarz bir adım size umulmadık bir şöhret kazandırabilir. Ailevi konularda duygusal açıdan sizi etkileyecek gelişmeler olabilir. Anne ve anneliğe dair durumlarda özverili olmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Çalışmak istemediğiniz, iş yaşamını yargıladığınız dönemleriniz oluyor. Ama bunun elinizdeki birtakım işlerden kaynaklandığını düşünüp yanılıyorsunuz. Aslında siz dönem, dönem haytalık yapmak istiyorsunuz. Ama biliyorsunuz, şu günler hiç zamanı değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve duygularını size anlatması, keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik hoş istekler içine girebilirsiniz. Aile büyüklerine yeterince zaman ayıramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Bugün parasal konularda beklemediğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Size kar getirecek diye düşündüğünüz bir işten istediğiniz sonucu almayabilirsiniz. Haklı olduğunuz bir konuda haksızlığa uğrayabilirsiniz. Moralinizi bozmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Çok marjinal bir bakışla izlediğiniz üçlü bir çatışmayla ilgili ne kadar kışkırtılsanız da görüşlerinizi söylememelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed