İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2018)
Size yardım sunan veya belli konularda danışmanlık yapan kişilerin beklentileri farklı olabilir. Dolayısıyla, çok fazla kazanç sağlamayacağınız durumlar nedeniyle borçlu düşmekten kaçınmanızda fayda var. Aşk hayatınız ön planda. Bazı konuların değişmemesinden sıkılıyorsanız, değişmeye başladığını fark edeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Ağustos 2018)
Enerjik bir gününüzdesiniz ve aklınızdan pek çok program geçiyor. Tek sorununuz birlikte olmak istediğinizin kişilerin sizin enerjinize ayak uyduramaması. Bugün birkaç ayrı grubu bir araya getirmek çabası içinde olabilirsiniz. Bir davet verebilir ya da bir davete çağrılabilirsiniz. Eski bir arkadaşınızdan alacağınız dolaylı bir haber bazı projelerinizi gözden geçirmenize neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2018)
Bugün oldukça kararlısınız. Kendinizi böylesine canlı ve kararlı görmek sizi de şaşırtacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2018)
Ufak tefek sürtüşmeler günortasında başınızı ağrıtabilir. Amakarşınızdakinin fikirlerini değiştirmeyeçalışmak biraz nafile biruğraş olacak. Siz tarafsız olmayaçalıştıkça görüşleriniz çok dahafazla destekçi bulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2018)
Eğitim. medya ve iletişim konuları hayatınızdaki yerini koruyor. Yeni bağlantılar kurduğunuz bu dönem önemli haberlerle motive olmaktasınız. İlerleyen dönem başlayacak uzun yolculuklara hazırlık yapılmasında yarar var. Gün ortasından sonra iş hayatında sizi bağlayan konular olacak. Daha geniş düşünmeli, öne çıkacak fırsatları akılcı değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Ağustos 2018)
İş yaşamınızda istikrarlı bir şekilde çalışabileceğiniz bir gündesiniz ve elinizdeki işleri tamamlamak için uğraşacaksınız. Çalıştığınız konunun üzerine yoğunlaşabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2018)
Bugün aşık olabilir, yeni bir iş bulabilir veya iş teklifi alabilir, sanki piyangodan çıkmış gibi, havadan gelen bir paraya kavuşabilirsiniz. Gerginlikten uzak iş ortamınız, iş yaşamınızda artık şansı yakaladığınızı gösteriyor. Bazı iş ilişkilerinizdeki mesafeyi biraz daha aralamanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Ağustos 2018)
Sizi tasarrufa yöneltmek için büyük uğraş veren biri var. Ondan gizli harcamalar yapıyorsunuz. Günü hızla yaklaşan ödemeleriniz, yakında bu garip oyunun tadını kaçıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Ağustos 2018)
İnsan değerlendirmelerinizde yanılgılar yaşayabileceğiniz bir gün. Davranışlarıyla sizde antipati uyandıran biri, size açmak istediği meselede sandığınız kadar tutucu davranmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed