İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2018)
Bugün sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizde bazı sorunlar ve özellikle yanlış anlaşılmalar yaşayabilir ve onların sizin yaşamınızdaki yerini kuvvetli bir şekilde sorgulayabilirsiniz. Herkesin sizin hayatınızda yer etmesine gerek olmadığını ve kendinize de yetecek bir manevi gücünüzün olduğunu fark edebilir ve bu anlamda sosyal çevrenizi daraltma yoluna gidebilirsiniz. Finansal yanılgılara ise çok dikkat etmelisiniz. Bir işin çok getirisi varsa bir o kadar da götürüsü vardır. Bu düşünceyle hareket edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Mart 2018)
Sizin için oldukça hareketli bir gün olacak. Gün içerisinde sürekli iniş çıkışlar yaşayacak ve burcunuzun özelliği olarak sürekli başka duygular yaşayacaksınız. Gününüz bir tartışmayla başlayabilir ve uzun süredir üzerinizdeki duygusal baskılarla da üst üste gelince kendinizi kaybedebilirsiniz. Kalbiniz kırılabilir ama fazla hassas olmaktan kaçınmalı alınganlığı bir kenara bırakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2018)
Kartınız Hayal... Yarın olmadan bugünden karamsarlık içine giriyor ve işlerinizdeki performansınız düşüşe geçiyor. Her şeyin hayırlısı diyerek güne pozitif başlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2018)
İşinizle ilgili yenilikler peşindesiniz. Araştırmacı yönünüzü ortaya çıkaracak planlar içindesiniz. Bugün, kazançlarınızın sizi etkileyen artı ve eksilerini yeniden gözden geçirerek maddi anlamda kafanızda yeni bir tablo oluşturacaksınız. Sınırlarınızı zorlamadan hareket etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2018)
İş hayatına önem vermeniz gereken zamanlar başladı. Kendinizi toparlamalı kararlı ve istikrarlı biçimde ilerlemelisiniz. Zira dağınık etkiler altında olmanız söz konusu. Sorumlulukların arttığı bu dönem yaptıklarınızı yeniden gözden geçirmenizde yarar var. Duygusal gerginliklerin artabileceği şartları dikkate almanız gerek. Ãœstlerle ilişkilerde esnek olunmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Mart 2018)
Sizi işyerinizde bazı değişiklikler bekliyor. Çalışkanlığınız gözden kaçmıyor. Yalnız sizi çekemeyen insanlara dikkat edin. İş hakkındaki projelerinizi herkese açmayın ve herkes hakkında konuşmayın. İstemediğiniz insanlar söylediklerinizi duyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2018)
Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşku yavaş yavaş bir alışkanlığa dönüşüyor. Artık geleceğinizi planlamanın vakti geldi. Kendinizi daha enerjik hissedeceğiniz bir gün. Sosyalliklerinizi arttırma çabaları içine girebilir, eğlenceli ortamlara daha da ilgi duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Mart 2018)
Maddi açıdan zor günler geçiriyorsunuz. Fakat bunu pek önemsemiyorsunuz. Harcamalarınızı kısmıyor ve bütçenizdeki deliği günden güne büyütüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Mart 2018)
Duygusal beraberliğinize, kendi bakışıyla olumlu anlamda, tepki vermek isteyen ortak bir arkadaşınızı fazla kafanıza takıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed