İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2018)
Düşünmeden yapılan bir yorum, bir şekilde ve tamamen kapsam dışında herkesin diline düşebilir. Sözünüzü geri almak yerine, gülüp geçmenizde fayda var. İmajınızı veya mevcut pozisyonunuzu güvenceye alacak bir değişiklik yapabilirsiniz. Geçmişte birlikte çalıştığınız bir kişi kanalıyla bir fırsat ortaya çıkabilir. Eski bir hizmetinize veya yeteneğinize yeni yaklaşımınız bu başlıklara ilgiyi arttırabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Temmuz 2018)
Bugün mutlu bir haber bütün benliğinizi saracak. Gelişmeler size heyecan ve güç verecek. Enerjinizi sizi sevenlere yönelteceksiniz. Aile içi küçük toplantılar, küçük sürprizlerle güzel bir gün geçireceksiniz. Evinizde bile olsanız işinizle ilgili çalışmalarınızı sürdüreceksiniz. Dikkatinizi yönelttiğiniz konuların beklediğiniz gibi geliştiğini göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2018)
AŞK: Bugün göz önündeyaşamak istemediğiniz bir aşkiçin üzüleceksiniz. İlişkinizdegizlilik olması için bir neden yok.Partneriniz bu duruma tepkili.PARA: İçinizde mutlu titreşimlerbaşlıyor gibi. Göze çarpan enbüyük olayınız kariyerinizde yükselişler. Elbetbunun için üstlerinize şımarmamanız gerekiyor.SAĞLIK: Bazı sorumsuzluklarınız sebebiyle hemkendinizi hem başkalarını zor durumadüşürebilirsiniz. Bu durum moralinizi bozabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2018)
Bugün ince hesapların peşinden koşmaya kalkmayın. Senden bu kadar, benden bu kadar dediğiniz hesaplarınız sonucunda alacaklı değil de borçlu çıkabilirsiniz. Biraz da karşılıksız vermeyi bilen bir kişi olmalısınız bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2018)
Yabancılarla ilgili temalar yoğun bir şekilde sürüyor. Hayata bakışınızı etkileyen ilişkiler size çok yeni fikirler katabilir. İlham alacağınız etkinlikler, özellikle eğitim çalışmalarınızda yeni başlangıçlar öne çıkacak. Gün ortasına kadar yeni haberlerin getirdiği pozitif sonuçlar sizi motive edecektir. Sonrasında iş hayatına öncelik vermek, yeni program dahilinde ilerlemek gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Temmuz 2018)
İsteksiz katılacağınız bir görüşme size beklenmedik kazanımlar sunacak. Bugün sıradan bir gün gibi görünse de, içinde barındırdığı sürprizleri beklenmedik şekilde ortaya çıkartabilir, hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2018)
Aşk hayatınızda arkada kalmış sorunları zihninizden silme zamanı. Her konuda doyumlu olmanız gerektiği halde yaşadığınız ilişkinin hoşluklarını yaşayamıyorsunuz. Geçmişteki bir hatalı davranış sizi bugün ürkek ve çekingen yapmış; artık tecrübe edindiniz .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Temmuz 2018)
Özel harcamalardaki kararsızlıklar devam ediyor. Yine de bu harcamaların zorunluluğuna inandığınız için bazı kısıntıları yaparken hiç zorlanmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Temmuz 2018)
Çevrenizde yabancısı olduğunuz bazı davranışlardan rahatsızlık duyuyor, bunları sürekli eleştiriyorsunuz. Araya mesafe koyma yoluna giderseniz daha yararlı olabilecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed