İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2018)
Günün ilk saatlerinde soğukkanlı bir insan olmanın avantajlarını kullanabilir ve yolunda giden şeyleri tersine çevirebilirsiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltmasına izin vermemeli ve bu tür güçlerinizi zarar görebileceğiniz ortamlardan kullanmaktan kaçınmalısınız. Kendinize güvenebilir ve yaptığınız araştırmalara bağlı olarak kazançlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Öğleden sonra üzerinizde otorite sahibi olan kimselerden bazı lütuflar görmeniz olasıdır. Bu kimseler anne, baba, kadınsanız eşiniz, işvereniniz, öğretmeniniz ya da sizin için önemli konumda sayılan herhangi birisi olabilir. Bir konu üzerinde çok ciddi olarak düşündükten sonra onun verimsiz olduğuna karar verip vazgeçebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Haziran 2018)
Bazı ilişkilerinizde peşin hükümlü biri olarak tanınmanız, size haksızlık gibi geliyor. Bunu yok etmek için de, susup görüş belirtmemek gibi kontra bir yöntem izliyorsunuz. Bugünlerde kafanızı kurcalayan konu, sizi çok yakında şaşırtabilir. Konuyla ilgili olarak gördüğünüz kişilerin konuyla uzaktan yakından ilgileri olmadığını görüp şaşırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2018)
Kendinizi suçlu hissediyorsunuz ancak hata da göremiyorsunuz. Aşk hayatınızda olumsuzlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2018)
Bazı insanların çıkar ilişkileri için asla kendinizi ortaya koymayın. Zaten bunu yapsanız dahi kısa zamanda unutulacaktır. Başvuru yaptığınız iş görüşmeleri yoğun ve zorlu bir sınavdan sonra olumlu sonuç getirecek. Mutlu beraberliğinizi somut olmayan dedikodularla boş yere heba etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2018)
Artık daha dışadönük ve hevesli süreçler başlıyor. Ãœzerinizdeki baskılar yerini hayatın güzel yanlarına bırakmakta. Daha sosyal ve paylaşımcı olacağınız günler yaratıcı konuları da içeriyor. Daha disiplinli çalışarak başarılarınızı perçinleme şansı bulabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde ise sizi gerçekçi olmaya iten gelişmelere yaşamanız söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Haziran 2018)
Her gün kendinizi sınayacak yeni gelişmeler oluyor. Her yeni duruma başarıyla ayak uyduruyorsunuz. Önümüzdeki günlerde kendinize güveninizi testten geçireceğiniz gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2018)
Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Haziran 2018)
Sıkıntılar bir süre daha gidecek gibi. Kıvranmayın, yapabileceğiniz fazla bir şey yok. Ödemeler sizi biraz boğuyor. Fakat size de ödenmesi gereken bir para var. Aksamayacak, rahat olun. Bir aile büyüğünden destek gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Haziran 2018)
Kafanızdaki sorunlara ilişkin endişeleriniz ve kuşkularınız artabilir. Ancak bazı sorunların çözümünü zamana bırakmayı bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed