İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2017)
Kendinizi iyi hissetmek için kendinizden zevk almaya çalışın. Eğer biraz stresli hissediyorsanız, yardım yakında.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Kasım 2017)
Çoktandır yerinizde oturuyorsunuz, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir. Yapıcı davranışlarınızla insanları etkileyebiliyorsunuz, bu özellinizle çevrenizi daha da genişlettiniz. Yakın çevrenizdeki bir sağlık sorunu ile ciddi biçimde ilgilenmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2017)
Kartınız Bilgelik... Zekanız sayesinde işinizde terfi yolunuz açılıyor ama hayatı tozpembe görmenize de gerek yok. Eski düşüncelerinizle ve tavrınızla devam etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2017)
Şimdiye kadar kural ve prensiplerinize bağlı bir hayat tarzı sürdürdünüz. Yaşamınıza girecek yeni bir insan bunları tümüyle değiştirebilir. Bu durumu başta garipseseniz de daha sonra uyum sağlayacaksınız. Maddi kazanç kapıları sizin için açılıyor. Sağlığınızın kıymetini bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2017)
Maddi durumunuza yönelik yeni hedefler belirliyorsunuz. Kazançlarınızı artıracak yeni girişimler, çalışma kapasitenizi artıracak adımlar atabilirsiniz. Eldeki kaynakların güven kazanacağınız noktaya ulaşması hiç zor değil. Gereksiz giderleri kısmak, para akışında devamlılık sağlamak için pek çok fırsat bulunmakta. Gün ortasından sonra iletişimin artacağı konular olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Kasım 2017)
Bir yetkilinizin size davranışlarından rahatsızsınız. Onun gereksiz komplekslerle sizinle bir kariyer kavgasına girdiğini düşünüyorsunuz. İşyeriniz birkaç güne kalmadan bu sorunu sizin lehinize çözecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2017)
Aşk ilişkilerine karşı barındırdığınız gizli güvensizlik sizi frenlemeye çalışabilir. Gereksiz küskünlüklerin altında gereksiz takılmalar yatıyor gibi. İşinizle ilgili çalışmalar yaparken yeni projelerinizi anlatmakta zorluk çekebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili beklemediğiniz gelişmelere hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Kasım 2017)
Bugün sevgilinizle bir eğlenceye katılmak için çok büyük bir para harcayacaksınız ama buna değecek. Bu eğlence sizi tekrar yakınlaştıracak. Beklenmedik bir masraf çıkmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Kasım 2017)
Kafanızda birtakım belirsizlikleri netleştirmeniz gerekiyor. Gelecek düşüncelerinizdeki çok yönlülük, tercihler karşısında zaman yitirmenize neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed