İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2021)
İş yaşamınızda oluşabilecek yeni fırsatları dikkatle gözlemleyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mart 2021)
Artık görüşmekten hoşlanmadığınız bir arkadaşınız bugün hiç umulmadık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Ona olan duygularınızı belli etmekten kaçınmayacaksınız. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir yakınınız, sizden ziyaret bekleyebilir. Sabah saatlerindeki evcimen haliniz, öğleden sonra yerini sokağa çıkma isteğine bırakacak. Ortak program önerileri alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2021)
AŞK: Mutluluk insanın eline öylekolay geçmez. Geçtiğinde dekıymetini bilmek gerekir. Siznegatifliğinizle hiçbirmutluluğunuzun kıymetinibilmiyorsunuz. Böyle gidersedepresyona girebilirsiniz.PARA: Finansal açıdan bugün aklınız çok hızlıçalışıyor. Yeni yatırımlarda bulunmanız olası. Aşkhayatınızdan daha şanslısınız iş hayatınızda.SAĞLIK: Sağlığınızla ilgili aşırıya kaçandavranışlar sizi zora sokabilir. Yavaşlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2021)
Yaka silktiğiniz talihsizlikler yerini yeni iş ve dost ilişkilerine bırakıyor. Bir dost ortamında tanışacağınız kişi sizi oldukça etkileyecek. Onun çekim gücüne gireceksiniz. Bambaşka duyguları tatmaya hazır olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2021)
Ay burcunuzda size keyifli zamanlar getiriyor. Kendinizi iyimser duygulara bıraktığınız, yeni girişimlerinizi başarıyla yönettiğiniz görünüyor. İş hayatında daha verimli olacağınız, yaratıcı yanlarınızı öne çıkaracağınız sorumluluklar da var. Bu günlerde mesleki alanda yenilenmeler, kapasitenizi rahat kullanacağınız olanakları değerlendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mart 2021)
Bir çalışma arkadaşınızla birlikte gösterdiğiniz dayanışma zevkli bir iş ortamı yarattığı gibi, diğer çalışma arkadaşlarınıza da güzel bir örnek oluyor. Akşama doğru önemli bir telefonunuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2021)
Gönlü boş olanlar bugün heyecanlı anlar yaşayabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir. İlişkisi olanlar ise ilişkilerinde hiç olmadıkları kadar mutlu olabilecekler. İşinizde terfi almanız mümkün. Doğru zamanlarda yaptığınız olumlu çıkışlarla üstlerinizin hayranlığını kazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mart 2021)
Bu günlerde kısmi rahatlamalar getirecek para girdileriniz var. Haklı endişelere dayalı küçük hesaplar, çapınızı aştığı düşüncesiyle bazı büyük fırsatları kaçırmanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mart 2021)
Sosyal hayatınız sıkıştı, sıkıcı ilişkiler arasında kaldınız, bir süre için çevre değiştirmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed