İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Yeteneklerinizi tümüyle kullanmanız gerekiyor. İlişkilerinize karışmaya çalışan kişiler olabilir. Yanlış anlaşılmalar nedeniyle problemler yaşanabilir. Duygusal tepkiler vermemeye özen göstermelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Yakın geçmişte yaşadığınız olayın etkisinden kurtulmalı, canlı, hareketli yaşamınıza dönmelisiniz. Son günlerde incinmeye çok hazır görünmeniz, dostlarınızı size karşı belli bir hassasiyet göstermek durumunda bırakıyor. Komşuluk gibi ilişkilerde küçük pürüzlerden uzak durmanızda yarar var. Bu ilişkilerde, kendinizi hiç ilginiz olmayan problemlerin başında bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Fazla açık sözlüsünüz,karşınızdakikişiyi kırmaktaustasınız. Sankionu kaybetmekistiyorsunuz.Sonundapişman olacağınızhareketler yapmamanızsizin için yararlı olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Sabah saatleri işlerin durma noktasına gelecek kadar ağırlaştığını görüp sıkılabilirsiniz. Belki de biraz daha günlük rutin kontrolüne ve iş disiplinine ihtiyacınız vardır. Bir gün öncesinden yapılan planlama işe yarayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Ay burcunuzda kalarak size pek çok açıdan yeni ve değişik fikirler vermekte. Ãœzerinizdeki duygusal huzursuzluğu attığınız bu günlerde hareketli ve dışadönük olabilirsiniz. Kişisel açıdan yenilenmek, kimliğinizi ortaya koymak size güven kazandırabilir. Yeni deneyimler ve yabancılarla ilgili konular uzunca bir süre size yolculuk fırsatları getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Bazı iş toplantılarında konuşmacı olacak, ilgilendiğiniz konunun detayları hakkında bilgi vereceksiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesine uygun etkiler altındasınız fakat yine de yüksekten uçmamaya gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Partnerinize karşı düşündüklerinizi ifade etmekte başarılı olacağınız bir gün. Düşüncelerinizle duygularınız arasında denge kurmaya çalışın. İş hayatınızda istediğiniz, özlediğiniz hareketlenme yakında gerçekleşecek. Buna uygun olarak da mali sıkıntılarınız dağılıyor, bekleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Bugün bazı harcamalar yapacaksınız. Harcamaları yaptıktan sonra ne panikleyeceksiniz. Paranıza çok bağlısınız ve arkadaşlarınız ile aranızda çok sağlam para ilişkileri var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Sağlığınızla ile ilgili bazı problemleri gereğinden fazla büyütüp kendinizi üzüyorsunuz. İçinizi bu çok dinlemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed