İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Finansal sorunlarınıza yeni soluklar getirecek önemli kanallar bulabilirsiniz. Çıkış yollarınız belki bir kredi veya bir borç alımı olabilir. Her ne olursa olsun bu konularda şansınız açık ve sizi bir süre rahatlatacak etkiler devrede gözüküyor. Yeter ki siz bunu doğru kullanmayı bilin. Fakat sizlere tavsiyem önce elinizdeki imkânları doğru idare etmeyi öğrenmeniz. Çünkü bu konuda kendinize farkında olmadan gereğinden fazla yük yükleniyorsunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Yaptığınız araştırmalar tahmin ettiğiniz gibi çıkmayabilir. Ayrıca bu konudaki ısrarcı araştırmalarınız aklı başında bazı arkadaşlarınız tarafından pek doğru bulunmuyor. Yakışıksız bir meraklılık içinde olduğunuz düşünülüyor. Birkaç güne kalmadan yakın akraba ilişkilerinizde çoktandır beklediğiniz bir küskünlüğün haberini alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Bugünlerde dostlarınızla hoş vakit geçiriyorsunuz. Sizi seven insanların çevrenizde olması sizi mutlu ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Hukuki konular, eğitsel temalar, seyahat ve mekan değişimi içerikli mevzularda planların tam da istediğiniz gibi gitmeyeceği bir gün olacak. Bu değişimlere tepki göstermek yerine çabucak uyum sağlayıp kabullenmeniz şart.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Bugün de iş konularında yoğunluk yaşayacaksınız. Bazı ilginç olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu tarz konularda sezgilerinizi de dikkate alın. Önünüzde farklı kapılar açılabilir. Duygusal anlamda daha doyurucu iş imkanları söz konusu olabilir. Sağlık kontrollerinizi de ihmal etmeyin. Yalnız randevu ve kontrol süreçlerinde uzamalar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Ocak 2018)
İsteklerinizi gerçekleştirmeyi uzun vadeye bıraktınız. Bu gerçekçi yaklaşımınız, sizi günübirlik stres yaşamaktan koruyacak. Yaşanan genel durgunluktan etkilenmeniz çok doğal.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Gönlü boş olanlar bugün heyecanlı anlar yaşayabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir. İlişkisi olanlar ise ilişkilerinde hiç olmadıkları kadar mutlu olabilecekler. İşinizde terfi almanız mümkün. Doğru zamanlarda yaptığınız olumlu çıkışlarla üstlerinizin hayranlığını kazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Parayı, günlük yaşamın karşılığı olarak sınırlamaya çalışmalısınız. Kazancınız sizin elinizde. İşlere sarıldığınız ölçüde ferahlıyorsunuz. Yakında beklemediğiniz bir satış işiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Size fazla ihtiyaç duymadıklarını düşündüğünüz birtakım insanlara karşı sorumluluklarınızı aksatıyorsunuz. Akraba türü ziyaretlere bugünlerde zaman ayırmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed